specific

مشکل در قالب

4 پست در این موضوع

با سلام.

من یه قالب با ارتیستر طراحی کردم که تنها مشکلش این بود که اگه به قسمت ارسال مطلب تو محیط کاربری می رفتی, همه چی بهم ریخته میشد.براش راه حلی پیدا نکردم و مجبور شدم منوی ارسال مطلب رو انتصاب بدم به قالب خود جوملا که درست بشه ولی قالب اصلی سایت رو قالبی که طراحی کردم گذاشتم.

اما حالا یه مشکل دیگه هست, اینکه که وقتی به منوی ارسال مطلب میرم و میخوام یه عکس به مطلب اضافه کنم, پنجره ی درج عکس هم بهم ریخته میشه.

به عکس های زیر دقت کنید:

1-بر روی دکمه ی تصویر کلیک میکنم:

[ATTACH=CONFIG]6911[/ATTACH]

2-حال پنجره ی درج عکس نمایش داده میشه:(همان طور که میبینید قالبندی خاصی هم نداره)

[ATTACH=CONFIG]6912[/ATTACH]

حالا اگه در این پنجره بر روی یکی از drop downها کلیک کنم, همه چی تو این پنجره بهم می ریزه.

4- حالا اگه برم قالب اصلی سایت رو قالب خود جوملا قرار بدم, پنجره درج تصویر بدون هیچ مشکلی مانند شکل زیر نمایش داده می شه:

[ATTACH=CONFIG]6913[/ATTACH]

حال دوستان راهنمایی بفرمایند که چکار کنم وقتی قالب اصلی سایت قالب خودم هست, پنجره درج مطلب با قالب اصلی جوملا بیاد بالا که همچین مشکل بهم ریختگی نداشته باشه.

با تشکر.

ویرایش شده در توسط specific

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

یعنی کسی تا حالا با ارتیستر قالب طراحی نکرده که به این مشکل برخورد کنه؟؟ لطفا یکی راهنمایی کنه.

خوب راه حل ساده نیست. شما قالب صفحه ارسال مطلب هم که بزارید روی پیشفرض جوملا ، قالب صفحه انتخاب تصویر رو نمیتونید.

css های قالب مشکل داره و لازمه برای بخش ارسال مطلب css اختصاصی نوشته بشه و به فایل css قالب اضافه بشه

خوب راه حل ساده نیست. شما قالب صفحه ارسال مطلب هم که بزارید روی پیشفرض جوملا ، قالب صفحه انتخاب تصویر رو نمیتونید.

css های قالب مشکل داره و لازمه برای بخش ارسال مطلب css اختصاصی نوشته بشه و به فایل css قالب اضافه بشه

از کدوم فایل میتونم این drop down ها رو فعلا حذف کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری