info

بین 2 تا فریم ورک موندم!

9 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان عزیز جوملایی

دوستانی که کارشان باعثِ افتخار ما جامعه جوملاست

خدمت شما عرضکنم بین 2 تا فریم ورک موندم (البته اگه دوستان پیشنهاد بهتری دارن می تونن بگن)

helix و gantry

البته گانتری یه ویژگی خوب داره که توی وردپرس هم میشه ازش استفاده کرد

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمائید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

بهترین کار اینه که اول، شما بگید؛ چه کاری میخواهید انجام بدید و چه انتظاری دارید که میخواید توسط این دو برآورده بشه.(مثلا قالبی با سرعت بالا پیاده سازی کنید.یا قالبی با افکت پذیری و انعطاف پذیری مناسب و در حد عالی داشته باشید و....)

با سلام خدمت شما

بی نیازی از دگر فریم ورک ها

انعطاف پذیری بالا

سرعت بالای طراحی

سرعت بالا

به ترتیب برایم اولویت هست

باسلام در حالت کلی محصولات طراحی شده توسط دو شرک سازنده ی این دو فریم ورک مقایسه خواهم کرذ

سرعت بارگذاری صفحات سایت : Helix >Gantry

انعطاف پذیری و پیاده سازی طرح بندیهای مختلف Helix =Gantry (تقریبا)

هیچکدوم به فریم ورک دیگری نیاز ندارد.چون خودتون فریم ورکهای قدرتمندی هستند...

مرسی از کمکتون

با این حال helix رو انتخاب می کنم (چون قبلن هم باهاش کار کردم )

اما متاسفانه باید در نهایت با Gantry کار کنم چون می تونم برای ordpress هم ازش استفاده کنم !!

مگر این که شما پیشنهاد بهتری بدید

بازم ممنون که وقت می زارید

مرسی از همه دوستان برای راهنمایی

فریم ورک وارپ چه جوریاست ؟

مرسی از همه دوستان برای راهنمایی

فریم ورک وارپ چه جوریاست ؟

فریم ورک وارپ یکی از فریم ورک های محبوب برای طراحی قالب های جوملا و وردپرس هست.

سادگی و در عین حال قدرتش باعث شده خیلی طرفدار پیدا کنه. خیلی ها برای طراحی قالب از اون استفاده میکنند.

اکثرا فکر میکنند فریم ورک وارپ مثل بقیه قالب های شرکت یوتم تجاری هست ، ولی فریم ورک وارپ همان قالب های yoo master هست که تنها قالب های رایگان شرکت یوتم به حساب میان.

این فریم ورک در دو نسخه 6 و 7 ( yoo master 1 و 2 ) عرضه میشه. البته نسخه 5 هم داشت ، که با انجام یه سری تغیرات به 6 تبدیل شد.

مسلما وارپ 7 از وارپ 6 امکاناتش بیشتر هست. در وارپ 7 مگامنو با قابلیت درج آیکن و توضیحات ، زیرمنوها چندستونه ، پشتیبانی از فناوری less برای تغییرات آسان در استایل ، فریم ورک جاوا اسکریپتی Uikit مشابه Bootstrap (ساخت شرکت یوتم ) و خیلی قابلیت های دیگر به این فریم ورک اضافه شد.

یکی از مزایای دیگر این فریم ورک ، این هست که نیاز به افزونه های جانبی نداره و تنها با نصب یک قالب فریم ورک اجرا میشه. در صورتی که برخی فریم ورک های دیگر ، مثل گنتری ، هلیکس و فکر میکنم t3 به یک پلاگین برای اجرای فریم ورک نیازمند هستند. (البته این مورد چندان فرق ایجاد نمیکنه ولی یه سری مشکلات که در پلاگین سایر فریم ورک ها وجود داره ، در وارپ وجود نداره.)

توضیح بیشتر ، سوالی چیزی داشتید در خدمتیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری