h_mohamadi

مشکل با فالبهای جوملا 2.5

22 پست در این موضوع

سلام

من جوملا 2.5.4 رو نصب کردم اما وقتی فالب ها رو ایمپورت می کنم سایت با اون قالب تغییر زیادی می کنه مثلا منو ها کلا حذف میشه و در بعضی فالب ها عکس ها رو نمیاره

و کلا خیلی تغییر می کنه با اون دموی قالب

مشکل از کجاست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

هر قالب موقعیت های متفاوت با نام های متفاوت داره ،وقتی شما قالبو عوض میکنی باید موقعیت ماژولها و منوها رو متناسب با اون قالب تعیین کنی .

موفق باشی

آخه من با جوملا 1.5 دو سال کار کردم و واردم اما این ورژن 2.5 انجوریه

میشه بگید مثلا چجوری منو ها رو تغییر بدم که نشون بده؟ چون کلا نشون نمیده

شما اول باید موقعیتی که میخاید منو در اونجا نمایش داده بشه رو شناسایی کنید ، برای اینکار ادرس را به این صورت بنویسید . http://www.domain/?tp=1

این کارو که کردی نام موقعیت مورد نظرتو پیدا کن ،بعد از قسمت مدیریت ماژولها ، منوهاتو در موقعیت دلخواه قرار بده .

سلام دوستان.آقا من هر قالبی نصب میکنم این منوی بالای سایت نمایش داده نمیشه!

هر قالبی بدون استثنا به جز قالب های پیش فرض همراه بسته نصبی جوملا که اونا اسم یکیشون فکر کنم yougrid هست که بدون هیچ مشکلی همه افزونه ها رو نشون میده.

آخرین قالبی که بنده نصب کردم قالب yoo_subway بود که قالب قشنگیه.

اسکرین شات از صفحه دمو قالب و قالب نصب شده روی سایت خودم گذاشتم.تفاوت ها رو میتونید ببینید.از این منوها و گزینه های زیبای سمت راست خبری نیست و در عوض هر افزونه ای که نصب میکنم پس زمینه اش سفید میشه که تو چشم میزنه.

این رو هم بگم که این قالب Extention نداشت همراه بسته نصبیش.دو فایل زیپ demo 2.5 و Demo 1.5

دو فایل zip you_subway 2.5 و 1.5

2.5 رو نصب کردم این طوری شد.از مدیریت ماژول ها هم همه ماژول ها رو در جای مورد نظرم فعال کردم بازهم نشد.هر کس پیشنهاد یا راهنمایی داشته باشه مممنونش میشم

داخل قالب رفته و هر قالبی برای خودش یک منو پیشفرض داره، منو پیشفرض رو روی منویی که از قبل تعریف کردید قرار بدید.

ممنون از پاسخت دوست من.

منوی پیشفرض؟

خوب من همه رو فعال میکنم دیگه!خانه و...:21:

یه هفته اس گیر همین موضوعم..:14:

دوستان سلام

من جوملا 2.5.4 نصب کردم

ولی هیچ قالبی نمیتونم در آن نصب کنم و یا این خطا را میده "

هشدار! شکست در انتقال فایل

""

لطفا کمک کنید

این پیام هم بعضی مواقع میده

"" JFTP::login: Unable to login

به نظر می آید اعتبار کاربر صحت ندارد...

هشدار! شکست در انتقال فایل

""

کسی دیگه نیست کمک کنه؟!

بدطور گیرم..خواهشا یه راهنمایی چیزی:65d6a5d6s:book

دوست گرامی میشه کمی مشکلتون رو واضح تر بگید من متوجه نشدم ، اگر ماژول چیزی نمیاد اینطوری که معلومه شما فقط قالب رو نصب کردید و افزونه هاش رو هم باید نصب کنید.

ناتوان در یافتن بسته نصبی

این آخرین پیغامیه که میده

کسی نیست کمک کنه؟

دوست عزیز در هر فایل نصبی (چه قالب و چه افزونه) یک فایل با پسوند xml وجود داره ، برسی کنید ببینید تو فایل نصبی قالب شما هم وجود داره یا خیر؟

سلام

این مشکل من هم هست من پیغامی که می گیرم اینه: فایل نصب xml یافت نشد.

لطف کنید راهنمایی کنید. در ضمن این فایل xml که گفتید داخل کدوم پوشه می شه پیداش کرد (در حالتی که قالب را از حالت زیپ خارج می کنم)؟

ممنون

توی همون پوشه اصلی قالب هست

بررسی کنید ببنید هست؟

درضمن از هاست رایگان که استفاده نمی کنید؟

توی همون پوشه اصلی قالب هست

بررسی کنید ببنید هست؟

درضمن از هاست رایگان که استفاده نمی کنید؟

ممنون از جوابتون

نه هاستم رایگان نیست . من فعلا این مشکل را Local دارم. و مشکل اصلی این پیغام هستش که موقع نصب می گیرم: فایل نصب xml یافت نشد.

این پیغام به خاطر چیه و راه حلش چی هستش؟

دوست گرامی میشه کمی مشکلتون رو واضح تر بگید من متوجه نشدم ، اگر ماژول چیزی نمیاد اینطوری که معلومه شما فقط قالب رو نصب کردید و افزونه هاش رو هم باید نصب کنید.

دوست عزیز در هر فایل نصبی (چه قالب و چه افزونه) یک فایل با پسوند xml وجود داره ، برسی کنید ببینید تو فایل نصبی قالب شما هم وجود داره یا خیر؟

من مشکلم پیغام: فایل نصب xml یافت نشد.

دلیلش و راه حلش چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

هر افزونه که نصب می کنید باید درونش یک فایل .xml باشد، دقیقا چک کنید و مطمین باشید ورژن افزونه با ورژن جوملا هماهنگی داشته باشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری