elhamirani70

جوملا 2.5 یا 3.5؟

4 پست در این موضوع

درود

برای کار با جوملا کدوم نگارش بهتره؟2.5 یا 3.5؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟و دلیل بگید؟ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فعلا از نسخه ی 2.5 استفاده کنید تا زمانی که جوملا 3.5 منتشر بشه . البته این گفته ی خود سایت جوملا جهانی هستش .

3 هنوز پایدار نشده , نسخه جوملا 3 نسخه ازمایشی و پشتیبانی کوتاه مدت است برای ارتقا به نسخه 3.5 پس توصیه نمی شه با جوملا 3 طراحی کنید چون نسخه اصلی ونهایی نیست اما برای تست وکار برد شخصی ویاد گیری مناسب است

محمد جان من با نظرت موافق نیستم به این دلیل:

Download Joomla! 3.3 (Recommended for new sites)

Download Joomla!

Joomla 3.3 is the newest version recommended for new installs. It includes the latest and greatest features of Joomla and mobile/responsive support.

و قطعا اپدیت از 3.3 به 3.5 ساده تر است تا از 2.5 به 3.5

اگر سایتی را تازه می خواهید تاسیس کنید در استفاده از جوملا 3.3 شک نکنید.

به اعتقاد من هر دو عزیز صحیح فرمودند .

بهترین معیار مقایسه خود جوملا جهانی هست :

20 New Things: Joomla 2.5 vs. Joomla 3.0

فقط یک نکته رو بگم خود جوملا جهانی مطمئنا تبلیغ جوملا با ورژن بالاتر میکنه چون اساس کارش همینه و هزینه و وقت صرف میکنه تا جوملا رو بهینه کنه و تحویل بده . ولی اگه مبتدی هستید و تازه شروع کردید من جوملا 2.5 رو بهتون توصیه میکنم چون ساده تر هست و تعداد افزونه ها و قالب هایی که براش موجوده بدلیل کسوتش خیلی خیلی بیشتره . پنل مدیریت ساده تری داره و قابل فهم تر از نسخ بالاتر هست .

به هر حال تصمیم با خودتونه می تونید 2 تاش رو تست کنید ببینید کدومش براتون راحت تره ( البته اگه هدف فعلا آموزشه )

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری