pouria1980

سوال در مورد فروشگاه ساز

5 پست در این موضوع

با سلام به دوستان

من دنبال یک فروشگاه ساز هستم که امکان اتصال به شبکه شتاب رو داشته باشه برای فروش CD و فایل pdf

در مورد فایل pdf می خوام که با پرداخت مبلغ بتونن فایل رو کپی کنن به صورت کاملا آنلاین و بدن دخالت ادمین سایت

دوستان چی رو معرفی می کنن ؟

و یه سوال دیگه اینکه من با بانک برای سیستم فروشگاه صحبت کردم و ظاهرا خیلی سخت کد مروبط به اتصال رو مدن ! آیا راه دیگه ای وجود داره مثل سیستم زرین پال , البته در مورد نحوه کار و امکاناتش چیزی نمی دونم و آیا می شه بهش اعتماد کرد ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

آقا درود

در مورد فروگاه ساز باید بگم چند تا فروشگاه ساز هست فروشگاه ساز قاطر هم خوبه و میتونید متصل به پرداخت کنید حتی میتونید متصلش کنید به کامپوننت های پرداخت های بانکی مثه ملی و پارسیان و ملت ...

تا جایی هم که بنده میدونم باید شناسه و شماره ثبتی شرکت خودتون رو یا پروانه رو ببرید بانک تا بدن ...زرین پال هم بد نیست میتونید از اون استفاده کنید و تا جایی که بنده میدونم امنیت خوبی داره ...

من میتونم این پروژه رو برای شما انجام بدم، با پرداخت های الکترونیکی شتاب، راهنمایی در مورد گرفتن درگاه ، چون آشنایی با بعضی مسولان دارم (چندین درگاه برای پروژه هام گرفتم ..) + آجاکس، css + seo و ...

البته اگر نخوایید در قالب پروژه براتون انجام بدم در جایی که امکان داشته باشه در همین تایپک شما رو راهنمایی میکنم، اگر تمایل دارید سوالات بیشتری بپرسید، پاسخ خواهم داد.

موفق باشید.

برای گرفتن اکانت در زرین پال هم باید مدرک خاصی داشت ؟

برای فروش cd چطور می شه لینک بدید ؟

متشکر

1.شما به سایت زرین پال مراجعه کنید، ثبت نام کنید، مدارک هم اسکن کارت ملی میخواست فکر میکنم، بعد هم شرایط عضویت رو بخونید، به شما کمک میکند.

2.شما یک سایت بزرگ میخواید بزنید بنابراین باید طرحی بزرگ و قطعا پیچیده خواهد داشت که به هم متصل و یک سیستم خودکار حساب می شود، مثلا سایت شما علاوه بر دانلود یک فروشگاه هم خواهد داشت که با ماژول ها و پلاگین ها، مثل پی.سی دانلود زیر هر پست قرار خواهد گرفت، موضوعات محصولات فروشگاه دقیقا با موضوعاتی که برای دانلود هست هماهنگ خواهد بود . در واقعا محصولات مرتبط ! ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری