amin1

نظر و راهنمایی دوستان=اولین نمونه کار بنده در طرحی سایت با جوملا

13 پست در این موضوع

سلام دوستان خسته نباشین

یالاخره بعد ازمدتی که چندتا آموزش درمورد جوملا رو مطالعه کردم و آموزش های طراحی قالب که تو انجمن منتشر شده بود تونستم یه سایت واسه خودم بالا بیارم که چندتا سوال برام پیش امده :

1:اول نظراتون در مورد سایت و انتقادات جنبه های مثبت و منفی رو بگین(البته فعلا 60% پیشرفت داره)

2:سوال در مورد table در قسمت تعرفه ها؟جچطوری باید فاصله ای سفید رنگی که بین سلول ها افتاده رو حذف کنم و استایل های مختلفی را برای چندتا سلول تعریف کنم؟؟؟

3:قیمت گذاری ؟؟

کلیک

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و عرض تبریک.

سایت قشنگیه ولی یه سری مشکلات از نظر من داره.

1- رنگ فوتر :bala:

2- محل قرار گیری ورود به سایت جاش بده می تونی بالای سایتت کنار جستجو یه موقعیت تعریف کنی و از یه افزونه پاپ اپ استفاده کنی و اون تب عضویت در سایت رو برداری چون روی همون افزونه هست ( منظورم اینه که باید پیشه هم باشن )

3 - کنار لوگو یعنی همون منو ها اگه بتونی یه چیزه دیگه اضافه کنی که اون قسمت سفید رو پوشش بده خیلی قشنگ تر میه.

4- وقتی که کاربری عضویت در سایت رو میزنه اون منویی که بالای اسلایدر هست فقط نمایش داده شه و نمونه کار ها به نظرم کار درستی نیست اونجا نمایش داده شه.

5- به لوگوی سایتت لینک home page رو بده.

چیزایی که تو چشم بودو گفتم بازم همه اینا نظره منه و شاید شما دوست داری به همین شکل بمونه ;)

سلام

ممنون اتفاقا نظرتون خوب بود تغییراتو اعمال می کنم.فقط اگه به اون دوتا سوالمم پاسخ بدین ممنون میشم

:bala::bala::bala:

سوال 2 - چرا می خوای برداری؟ شیک تره که

من اگه جای شما باشم این چیزی که بخوام درست کنم رو توی paint درست می کنم زیرشم 3 تا دکمه سفارش طراحی می کنم.

سوال 3 - من این سایت رو با 600 اینتورا طراحی می کنم.

البته این قیمت منه شاید یکی دیگه خیلی بالاتر یا خیلی پایین تر طراحی کنه.

سلام دوستان خسته نباشین

یالاخره بعد ازمدتی که چندتا آموزش درمورد جوملا رو مطالعه کردم و آموزش های طراحی قالب که تو انجمن منتشر شده بود تونستم یه سایت واسه خودم بالا بیارم که چندتا سوال برام پیش امده :

1:اول نظراتون در مورد سایت و انتقادات جنبه های مثبت و منفی رو بگین(البته فعلا 60% پیشرفت داره)

2:سوال در مورد table در قسمت تعرفه ها؟جچطوری باید فاصله ای سفید رنگی که بین سلول ها افتاده رو حذف کنم و استایل های مختلفی را برای چندتا سلول تعریف کنم؟؟؟

3:قیمت گذاری ؟؟

کلیک

سلام دوست عزیز

پیشنهادات :

1- در خصوص رنگ بندی سایت مقداری بیتر وقت بگذارید و از سایت هایی که در خصوص هستند کمک بگیرید.

2- سعی کنید در راه اندازی سایت ها از فرم ورک ها استفاده کنید

3- برای استایل های مجزا باید کلاس های مختلف تعریف نمایید و برای هر کلاس یک استایل مجزا تعریف کنید .

با آرزوی موفقیت روز افزون

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید واقعا به راهنماییتون نیاز دارم؟؟؟

سلام

خب کلاس ها رو چطوری تعریف کنم و چطوری لزشون استفاده کنم؟؟

دوست عزیز اول از همه به شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم که شاهد کارهای بزرگتر و همینطور پیشرفت ما باشیم.

در مورد کلاس ها هم استفاده باید برای قسمت هایی که کد نویسی می کنید مثلا یک باکس به صورت زیر عمل کنید

<div class="test"></div>

.test{
your css code
}

سلام

خوب الان من میخوام برای tableها تو قسمت کانتنت استایل بدم به طوریکه دو سلول بالا رنگ های متفاتی داشته باشند و رنگ سطرها به هم فرق داشته باشه؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری