parvazno

سایت های افزایش بازدید و افزایش ارتبه الکسا مانند rankfaوp30rank را دور بزنید

2 پست در این موضوع

متد دور زدن سایتهای افزایش بازدید و افزایش رتبه الکسا

"قبل از هرکاری، مرورگر محبوب گوگل کروم (google Chrome) رو نصب کنید.

با گوگل کروم برید به آدرس صفحه بازدیدتون.

:مثلاً آدرس صفحه بازدید من درپی سی رنک اینه:

p30rank.ir/surf2.php?id=XXXXX&secid=RRRRRRR

وارد آدرس بالا میشم.

به محض اینکه صفحه سبز رو دیدم، باید کلید اف 12 رو بزنم.

اون زیر یه پنل باز میشه. زیر این پنل، سمت چپ، یه ذره بین هستش. اونو انتخاب می کنم و روی قسمت خالی بالا و سمت چپ فریمهای سایتهای در حال لود شدن، (همون قسمت زیر اطلاعات حساب کاربری و تایمر.... یعنی قسمتی که سایتها لود میشن) موس رو نگه میدارم تا کل فریمها هایلایت شه. وقتی هایلایت شد، کلیک می کنم.

کدش تو پنل زیر دیده میشه.

باید قسمت <center> رو پاک کنید.

میبینید که دیگه خبری از فریمها نیست و بدن اینکه اتفاقی برای سرعت رم کامپیوتر و سرعت اینترنتتون بیفته، و بدن اینگه مگابایتی ازتون کم شه، امتیاز می گیرید.

این روش برای همشون اجرا میشه.

فقط اونایی که فضای خالی بین فریمها ندارن (مثل سایت رنکفا) ، باید با ذره بین، روی اولین فریم از سمت چپ کلیک کنید. کد باز میشه. چند خط بالاتر ازون قسمتی که کد آبی شده، عبارت center رو باید پیدا کنید. انتخابش کنید و پاکش کنید.

همه چی حله.

حالا اگه میخواید بدون هیچ دغغه ای از تک رنک امتیاز سریع بگیرید، ضمن اینکه اون مراحل بالا رو میرید تا <center> رو حذف کنید تا فریمها لود نشه، باید روی آیکون ساعت کلیک کنید.

کلیک کنید، سایت دوباره رفرش میشه. وقتی تایمر دوباره شروع به کم شدن کرد/، دوباره کلیک کنید.

درواقع شما به جای 60 ثانیه انتظار، تنها 3 ثانیه انتظار میکشید.

تصویر پیوست شده مربوط به پی سی رنک هستش.

اول ذره بین رو بردارید.

بعد رو نقطه 1 کلیک کنید.

بعد center رو انتخاب کنید و از روی کیبورد، delete رو بزنید.

نقل از pc7

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر من اینجور سایت ها کلا الاف هستند، آدم نباید خودشو گول بزنه یا دور بزنه، مثل آدم طبق روال و بازدید بره بالا، بهتر هست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری