khazartech

مشکل در باز شدن administrator

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت اساتید

آقا یه سایتی دارم ..داره دیوونم میکنه شما رو به خدا یکی لطف کنه منو از دست این لامصب نجات بده اگه بحث مطالبش نبود از ریشه بهم میریختمش از نو شروع میکردم

همین الان رو ادمینش یه ارور داره

یه بار فول پکیجه جوملا رو نصب کردم سایت بالا اومد آپدیتم زدم روووش همه چیز سایت اوکی هستش ولی ارورای مسخره ادمین داره دیوونم میکنه..

لطفاً راهنماییم کنین اگه میخواین یوزر پس بدم خودتون یه نگاهی بندازین ..ممنون میشم

البته ناگفته نمونه یکی از دوستان سایت خیلی کمکم کرد ولی نمیخوام همش مزاحمش بشم.

با تشکر فراوان

مشاور املاک مهر رامسر - صفحه اصلی

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home4/amlakme1/public_html/administrator/components/com_admintools/models/storage.php in /home4/amlakme1/public_html/plugins/quickicon/atoolsjupdatecheck/atoolsjupdatecheck.php on line 130

Warning: require_once(/home4/amlakme1/public_html/administrator/components/com_admintools/models/storage.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home4/amlakme1/public_html/plugins/quickicon/atoolsjupdatecheck/atoolsjupdatecheck.php on line 130

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home4/amlakme1/public_html/administrator/components/com_admintools/models/storage.php' (include_path='/home4/amlakme1/public_html/plugins/system/shlib/shl_packages//ZendFramework-1.11.7-minimal/library:.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home4/amlakme1/public_html/plugins/quickicon/atoolsjupdatecheck/atoolsjupdatecheck.php on line 130

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میشه بگید چه اررو های میده ؟ الان من گاه کردم خوبه که!!!

دوست عزیز ارور در باز شدن ادمین یا همون بخش مدیریت سایته در زیر مطالبم در تاپیک فوق گذاشتم

سایت که مشکلی نداره.

ارور ادمین هم به خاطر این کامپوننت admintools هست. پاکش کنید و بعد بررسی کنید

سایت که مشکلی نداره.

خیلی جالبه چند لحظه پیش خودم دیدم این کامپوننت وجود داشت الان نگاه کردم دیدم نیستش..و مدیریت اومده بالا ولی نمیتونم وارد شم یوزر پسو قول نمیکنه..

این لعنتی فکر کنم جنی شده..

بهتره توی بخت تنظیمات جوملا گزارش خطا را حداقل رو ساده بزاری تا اررور ها مشخص باشند . دیتا را هم فیکس کن . بکاپ قبل از برزوزرسانی جوملا یا حتی افزونه ها فراموش نشه .

سایت که مشکلی نداره.

بهتره توی بخت تنظیمات جوملا گزارش خطا را حداقل رو ساده بزاری تا اررور ها مشخص باشند . دیتا را هم فیکس کن . بکاپ قبل از برزوزرسانی جوملا یا حتی افزونه ها فراموش نشه .

طبق آموزش این بخش عمل کردم ولی نتونستم یوزر پس ادمین رو بازیابی کنم..!!!

http://joomlaforum.ir/showthread.php/15286-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%DB%8C%D9%88%D8%B2%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%87-!!!!!-%DA%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F!

ویرایش شده در توسط khazartech

مشکل شما یوزر و پس نیست دوست عزیز . احراز هویت مشکل داره . که به نظر از ادمین تولز هست که مهندس فلاح هم توضیح دادند . شما دسترسی به مدیریت ندارید چجوری دیدید پاک شده ؟؟ از طریق دیتابیس اقدام کنید و غیر فعالش کنید . تست بزنید .

پ ن : لطفا از فونت عادی برای درج مطلب استفاده کنید .

مشکل شما یوزر و پس نیست دوست عزیز . احراز هویت مشکل داره . که به نظر از ادمین تولز هست که مهندس فلاح هم توضیح دادند . شما دسترسی به مدیریت ندارید چجوری دیدید پاک شده ؟؟ از طریق دیتابیس اقدام کنید و غیر فعالش کنید . تست بزنید .

پ ن : لطفا از فونت عادی برای درج مطلب استفاده کنید .

من از طریق دیتابیس وارد public_html/administrator/components شدم و ادمین تولز رو حذف کردم.واقعاً عذر میخوام قبلش اشتباه نگاه کردم قبلش هم از دیتابیس نگاه کرده بودم..

باز هم مدیریت باز نمیشه.

دو ساعت وقت گرفت[shamshir]:13::13::13::13:

نام کاربری و رمز عبور برای شما پ خ شد .

تاپیک حل شد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری