battle69

آیا سیستم فروش کارت شارژ (P30Charge) این کار رو میکنه؟

4 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان و تشکر ویژه از آقای طالبی به خاطر طراحی این افزونه ارزشمند و حرفه ای.

من میخوام سیستم فروش کارتی داشته باشم که در اون کاربران آنلاین کارت رو خرید کنند و کدی دریافت کنند

این کد رو به شماره اختصاصی سامانه پیام کوتاه من ارسال کنند

و اگر کد درست بود پیغام بره که شماره شما فعال شد ...

چیزی که من نیاز دارم این هست که وقتی مشتری کد شارژ رو ارسال کرد تا یه مدت معینی (تا وقتی که شارژش تموم شه) براش هر روز پیامک بره. (در واقع کارت sms میخره)

مثلا الان مشتری یه کارت 2000 تومانی خرید میکنه و پس از اعلام کد شارژ به سیستم، اگه هر صفحه پیامک 10 تومان باشه 200 صفحه پیامک بگیره.

و بعدش خودکار سرویسش قطع شه و براش sms بره که باید دوباره شارژ بخره

آیا با P30charge فعلی چنین امکانی هست؟ ضمنا من سامانه پیامکی و شماره اختصاصی رو خیلی وقت پیش از شرکت دیگه ای گرفتم (یعنی از اس ام اس بازار نیست)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. دوستان من واقعا به این سیستم نیاز دارم. برای کار مذهبی میخوام. خواهش میکنم کمکم کنید.

این توضیحاتی که در پست قبلی دادم رو لطفا ببینید با امکانات زیر اگه بخوام چی؟ میشه انجام داد؟

اکانتهایی با محدودیت زمانی مشخصی (مثلا یک ماهه) فروخته بشه و کاربر پس از انتخاب مدت زمان دلخواه، شماره موبایل خودش رو در فرم وارد کنه و بعد منتقل شه به صفحه پرداخت آنلاین و مراحل رو بره جلو.

پس از این که مبلغ واریز شد یک پیامک به کاربر بره و بگه تا فلان تاریخ اعتبار شما فعال شد.

این تا اینجا که کاربر درگیره سیستم خواهد بود.

حالا میخوام توضیح بدم که کاربر پول چه چیزی رو میده :

توسط مدیر سایت برای هر روز به سیستم یک متنی داده میشه و تنظیم میشه سر ساعت مشخصی به کلیه کاربران ارسال شه. (سامانه پیامکی که الان داریم امکان ارسال از طریق لینک url رو هم داره)

و شماره کاربران هم جهت ارسال پیامک از بخش اول که توضیح دادم استخراج شه.

یعنی اگه مثلا امروز ساعت چهار بعدازظهر متنی از هفته پیش به سیستم داده شده که به همه کاربران پیامک شه اگه کسی ساعت پنج دقیقه به چهار ، آنلاین پول رو پرداخت کرد، پیامک امروز به دست اون هم برسه. یعنی کاملا اتوماتیک.

این سیستم رو برای یک پایگاه فرهنگی مذهبی به نشانی w w w . E N Z A R . i r نیاز دارم. (آدرس سایت رو از قصد اینطور نوشتم!)

تا الان پیامکها رایگان بود و متأسفانه خیلی کمک مالی نشد و با توجه به افزایش تعداد کاربران دیگه به این صورت قادر به ادامه نیستیم.

جناب آقای طالبی برای این سیستمی هم که توضیح دادم هر قدر هزینه هم داشته باشه پرداخت خواهم کرد. (اگه امکاناتی که من میخوام قابل پیاده سازی روی سیستم فروش کارت شارژی که شما زحمت کشیدید هست ممنون میشم برای این کار تغییرات لازمه رو بدید.)

لطفا هر یک از دوستان اگه جهت بهتر شدن سیستم نظری دارن بفرمایند. یا علی

ویرایش شده در توسط battle69

مواردی که عنوان کردید به صورت اختصاصی باید طراحی بشه .. سیستم کارت شارژ امکاناتش تعریف شده است و به شکلی که مد نظرتون هست امکان نداره

بله. متشکر. میشه در پ خ قیمت بفرمایید و اینکه چقدر زمان میبره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری