santia

درخواست قالب سایت دانلود پروژه دانشجویی

5 پست در این موضوع

سلام.

من قصد دارم با جوملا یک وبسایت برای دانلود پروژه دانشجویی راه بندازم که البته کاربران برای خرید بعضی از پروژه ها و تحقیق ها پول پرداخت کنند تا لینک دانلود براشون فعال بشه. اگر راهنمایی کنید و یک قالب معرفی کنید ممنون میشم.

البته مطلب یکی از دوستان رو خوندم که فرموده بودن بهتره دنبال قالب با موضوع خاص نگردی و یک قالب حتی ساده نصب کنی و بعد ماژول های مورد نیاز رو پیدا کنی. اگر فرمایش ایشون رو عملی کنم ، چه ماژول یا ماژول هایی می تونه کار مورد نظر من رو انجام بده ( پرداخت هزینه و فعال شدن لینک دانلود برای مشتری)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با تشکر فراون از شما.

من j2store رو نصب کردم ، خیلی خوب و عالی هست.

من مدت هاست با جوملا کار نکردم ، یعنی فکر می کنم 3 سال میشه. الان ورژن 3.3.6 رو که نصب کردم ، یه سری مشکلات دارم. هر قالبی نصب می کنم به هم ریختست و کامل نیست. تصمیم گرفتم یه بسته قالب کامل رو نصب کنم که به درد فروش مطالب بخوره. یعنی به شکل اخباری و عمودی مطالب رو به نمایش در بیاره. امکانش هست راهنماییم کنین و یه بسته معرفی کنین؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری