hda2295

معرفی افزونه

7 پست در این موضوع

سلام به همه.

لطفا یه افزونه معرفی کنید که کاربر وارد سایت بشه و بتونه از طریق اون فایل آپلود کنه. مدیر هم بتونه توی پروفایل کاربر فایل برای دانلود بزاره.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

یک افزونه بسیار خوب و کاربردی ای یکی از کاربران در خواست کرده بودند که لایسنسش رو براشون خریداری کنیم.توی این کامپوننت کابران در پروفایل خودشون؛ فایل آپ میکردند و همچنین برای همدیگه میتونسنتند پیام خصوصی به یکی یا چند کاربر دیگه ارسال کنند.

هر چقدر گشتم توی پیام هام نتوسنتم پیداش کنم....اگر تجاری نیاز دارید؛ بگردم واستون...اگر هم دنبال کلا یک چیز رایگان هستید که خب این داستانش متفاوت هستش و اون دیگه به دردتون نمیخوره!7

درود

با CB می تونید .

جامعه ساز مجازی Community Builder

ممنون جناب صدیقی

این افزونه رو دانلود کردم.

1- فایل زبانش مشکل داره. (یه فایل درست پیدا و نصب کردم)

2- راستش کار کردن باهاش رو بلد نیستم. نیاز به افزونه خاص دیگه ای داره. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

باسلام

یک افزونه بسیار خوب و کاربردی ای یکی از کاربران در خواست کرده بودند که لایسنسش رو براشون خریداری کنیم.توی این کامپوننت کابران در پروفایل خودشون؛ فایل آپ میکردند و همچنین برای همدیگه میتونسنتند پیام خصوصی به یکی یا چند کاربر دیگه ارسال کنند.

هر چقدر گشتم توی پیام هام نتوسنتم پیداش کنم....اگر تجاری نیاز دارید؛ بگردم واستون...اگر هم دنبال کلا یک چیز رایگان هستید که خب این داستانش متفاوت هستش و اون دیگه به دردتون نمیخوره!7

ممنون جناب مردانه زاده

اگر تجاری باشه و بتونه کار راه بندازه پس ارزش خریدن داره. ممنون میشم شما هم کمکی کنید.

با احترام به انجمن جوملای ایران و با تشکر از پارس جوم

آموزش CB

البته من فکر نمی کنم cb این امکان رو داشته باشه مگر اینکه که پلاگینی نوشته شده باشه .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری