texima

کار با فزونه k2

8 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید.

یکسری سوال درمورد افزونه k2 داشتم ولی قبل سوالاتم یک سوال پایه ای میخواستم بپرسم.

من میخوام برای کار با کاربران و مطالب این بار با افزونه k2 کار کنم میخواستم ببینم برای این کار این افزونه قوی هست یا نه همون با خود جوملا کار کنم؟البته بیشتر در رابطه با کاربران.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

بهتر از کا2 هم افزونه هایی هستند .مثل seblod و یا حتی ZOO اما محبوبیت و پرکاربردیه کی2 در زمینه هست که چندین و چند امکان جانبی هم د رخودش وارد کرده و همچنین اونقدر قدرت داره در سادگی و کاربری که اکثر شرکتهای توسعه دهنده ی افزونه ی کوچیک و بزرگ در دنیا میان افزونه های خودشون رو با کی2 ست میکنن.نه مثلا با seblod! یا کمتر Zoo!!

یه مثال خیلی ساده اما بسیار بسیار بسیار بزرگ دیگه اینکه: کی د ر سی اس اس بندی قالبش بسیار بسیار نکته بینانه و ریزبینانه عمل کرده کاری که هیچکدوم از شرکتهای دیگه نکردن و اونم اینه که برای تک تک بخش های سایت خودشف طرح بندی و استایل و کلاس تعریف کرده که دست کاربر خیلی بازه توی طرح دادن و ست کردنش با قالبهاش...چیزی که سایر دایرکتوری سازها و یا کامپوننت های مدیریت مطالب از اون عاجزن!!

مثلا شما با نصب یک کا2ئه ساده ، همزمان هم میتونید کامپوننت نظرات داشته باشید.هم برچسب ، هم گالری تصویر، هم گالری ویدئو، هم اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، هم فروشگاه و هم کاتالوگ و و هم دایرکتوری اسناد و مطالب و مدیریت دانلود و.....

همه ی اینها از قدرتهای کی2 هستند .

خودم به شخصه چندسالی هستش که دارم باهاش کار میکردم.فکر نکنم هیچ سایت ایرانی ای به اندازه ی من محتوا و مجموعه داشته باشه با کی2 و خیلی هم بی مشکل داره کار میکنه...

بنده بالای 10000 تا مطلب دارم.بالای 6000 تا تگ -بیش از 850 مجموعه....

خود دیگه حدیث مفصل خوان...:ooofe:

موفق باشی

باسلام

بهتر از کا2 هم افزونه هایی هستند .مثل seblod و یا حتی ZOO اما محبوبیت و پرکاربردیه کی2 در زمینه هست که چندین و چند امکان جانبی هم د رخودش وارد کرده و همچنین اونقدر قدرت داره در سادگی و کاربری که اکثر شرکتهای توسعه دهنده ی افزونه ی کوچیک و بزرگ در دنیا میان افزونه های خودشون رو با کی2 ست میکنن.نه مثلا با seblod! یا کمتر Zoo!!

یه مثال خیلی ساده اما بسیار بسیار بسیار بزرگ دیگه اینکه: کی د ر سی اس اس بندی قالبش بسیار بسیار نکته بینانه و ریزبینانه عمل کرده کاری که هیچکدوم از شرکتهای دیگه نکردن و اونم اینه که برای تک تک بخش های سایت خودشف طرح بندی و استایل و کلاس تعریف کرده که دست کاربر خیلی بازه توی طرح دادن و ست کردنش با قالبهاش...چیزی که سایر دایرکتوری سازها و یا کامپوننت های مدیریت مطالب از اون عاجزن!!

مثلا شما با نصب یک کا2ئه ساده ، همزمان هم میتونید کامپوننت نظرات داشته باشید.هم برچسب ، هم گالری تصویر، هم گالری ویدئو، هم اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، هم فروشگاه و هم کاتالوگ و و هم دایرکتوری اسناد و مطالب و مدیریت دانلود و.....

همه ی اینها از قدرتهای کی2 هستند .

خودم به شخصه چندسالی هستش که دارم باهاش کار میکردم.فکر نکنم هیچ سایت ایرانی ای به اندازه ی من محتوا و مجموعه داشته باشه با کی2 و خیلی هم بی مشکل داره کار میکنه...

بنده بالای 10000 تا مطلب دارم.بالای 6000 تا تگ -بیش از 850 مجموعه....

خود دیگه حدیث مفصل خوان...:ooofe:

موفق باشی

سلام و ارادت خدمت آقای مردانزاده

کلام شما بسیار متین و درست منم واقعا در مورد مدیریت مطالب خیلی قبولش دارم ؛ بیشتر مورد من در بخش کاربران هست یعنی اصطلاحا میخوام توی سایت کمی با کاربران بازی کنم واسه همین گفتم از k2 استفاده کنم ؛ البته الان دارم روی بسته نصبی خود شما کار میکنم (پیشگام) ولی یکم به مشکل خوردم واسه همین اومدم اینجا پرسیدم تا ببینم اگه مناسبه بچسبم بهش مشکلاتش حل کنم ;) [ghelyion]

در بخش کاربری هم میتونید یه گروه ایجاد کنید بعد یه سری مجموعه ها رو به اونها اختصاص بدید.اینجوری این افراد میتوندد در بخش کاربری سایت فقط به همون مجموعه ها دسترسی داشته باشند و مطلب بگذارن...

در بخش کاربری هم میتونید یه گروه ایجاد کنید بعد یه سری مجموعه ها رو به اونها اختصاص بدید.اینجوری این افراد میتوندد در بخش کاربری سایت فقط به همون مجموعه ها دسترسی داشته باشند و مطلب بگذارن...

خب پس اینطوری که بوش میاد بعید میتونم k2 بتونه جواب کار ما رو بده تو بخش کاربران.

فقط یه سوال ؛ واسه کا2 یه منو برای ایجاد مطلب گزاشتم ولی خب وقتی منو رو میزنی ارور پیدا نکردن میده . مشکل کجاست؟

مشکلش از دسترسی هاست. یک گروه رو انتخاب یا ایجاد کنید.مثلا : نویسندگان بعد توی تنظیمات کاربری، میرید و مجموعه هایی که میخواهید کاربران بهشون دسترسی داشته باشند انتخاب میکنید.

موفق باشید و سربلند

ضمنا میتونید توی همون بخش این فیلتر رو اعمال کنید که

آیا: کاربر بتونه مطلب ثبت کنه؟

آیا کاربر بتونه مطلبی که ثبت کرده رو ادیت کنه؟

آیا کاربر بتونه مطلبی که دیگران ثبت کردند رو ادیت کنه؟

آیا کاربر بتونه مطلبش رو بعد از ثبت منتشر کنه؟

آیا انتشار مطلب کاربر با تایید یا بدون تایید کاربر باشه؟

و....

موفق باشید وسربلند

مشکلش از دسترسی هاست. یک گروه رو انتخاب یا ایجاد کنید.مثلا : نویسندگان بعد توی تنظیمات کاربری، میرید و مجموعه هایی که میخواهید کاربران بهشون دسترسی داشته باشند انتخاب میکنید.

موفق باشید و سربلند

ضمنا میتونید توی همون بخش این فیلتر رو اعمال کنید که

آیا: کاربر بتونه مطلب ثبت کنه؟

آیا کاربر بتونه مطلبی که ثبت کرده رو ادیت کنه؟

آیا کاربر بتونه مطلبی که دیگران ثبت کردند رو ادیت کنه؟

آیا کاربر بتونه مطلبش رو بعد از ثبت منتشر کنه؟

آیا انتشار مطلب کاربر با تایید یا بدون تایید کاربر باشه؟

و....

موفق باشید وسربلند

ممنون از راهنماییتون فق اینایی که گفتید توی تنظیمات دسترسی خود کا2 باید انجام بدم دیگه درسته؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری