n4n4zi

درخواست راهنمائي براي ساده ترين روش آپديت جوملا 1.5 به 2.5 يا 3.5

4 پست در این موضوع

سلام

اگه ممكنه راهنمائي كنيد كه با چه روشي جوملاي 1.5 رو به 2.5 يا 3.5 آپديت كنم كه ساده تر باشه

هر جا يه جور آموزش كذاشتند ولي هيچ كدوم آسون نيست، يعني اونچيزي كه من فهميدم علاوه بر ريزه كاريها، براي آپديت جوملا 1.5 بايد همه چيز رو عوض كنم! و بيشتر شبيه طراحي مجدد هست تا آپديت

هاستينگ اخطار آپديت داده و من بيشتر از 10 سايت جوملا دارم، پس لطفا آسون ترين و سريعترين راه ممكن رو آموزش و يا لينك آموزش بدين

در ضمن بهترين نسخه جوملا براي آپديت كدام هست؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله . کار راحتی نیست . همه چیز تغییر میکنه . ابتدا به 2.5 و سپس به 3 مهاجرت کنید . از jupgrade میتونید استفاده کنید .

این تاپیک رو هم ببینید . قبل از هر کار از سایت 1.5 یک بک آپ بگیرید تا مشکلی پیش نیاد .

انتقال مطالب و مجموعه ها به صورت دستی از جوملا 1.5 به 2.5

یک افزونه دیگه هم بود برای ایمپورت و اکسپورت مطالب . پیدا نمیکنم اسمش رو . دیدم اطلاع میدم .

پ ن : پست ها مرتب شد .

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

اگه افزونه ي مورد تاييدي هست اسمش رو هم بدين پيدا ميكنم

در مورد بك آپ هم كه هاست بك آپ داره هميشه ولي تعداد صفحات بعضي از سايتهاي من خيلي زياد هست، چطور متوجه بشم كه بعد از انتقال به نسخه 2.5 بدون مشكل همه ي صفحات منتقل شدن؟

اگه افزونه ي مورد تاييدي هست اسمش رو هم بدين پيدا ميكنم

در مورد بك آپ هم كه هاست بك آپ داره هميشه ولي تعداد صفحات بعضي از سايتهاي من خيلي زياد هست، چطور متوجه بشم كه بعد از انتقال به نسخه 2.5 بدون مشكل همه ي صفحات منتقل شدن؟

همونطور که مهندس آشوری گفتند کار راحتی نیست. توضیح اینکه افزونه هاتون باید با نسخه ی جدید سازگار باشند یا نسخه ی سازگارشون با نسخه ی جدید موجود باشه.

توی فرآیند آپدیت مهم ترین چیز داشتن بکاپ هم از فایل ها و هم از دیتابیسه. چون امکان به مشکل خوردن هست !!

روش های مختلفی برای آپدیت ارائه شده که تقریبا میشه گفت بهترین روش استفاده از jupgrade هست.

راه بعدی ، دریافت نسخه ی بروز رسانی جوملا 2.5 یا 3 از این لینک و نصب اون از طریق مدیریت افزونه ها هست.

روش های دیگری هم هست ولی من این دو تا رو پیشنهاد میدم. البته روش اول به مراتب بهتر از روش دوم هست

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری