jao

پروژه کدنویسی اضافه کردن تب های بیشتر برای محصولات ویرچومارت

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و خسته نباشید

دوستان من میخوام چند تب به صفحه محصولات اضافه کنم، با این فرض که بشه توش ماژول و مطلب قرار داد

ممنون میشم قیمت و زمان پیشنهادییتون را برام خصوصی بفرستید

ویرایش شده در توسط jao

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود

افزونه SJ VM Ajax Tab رو بررسی بفرمائید : SJ Vm Ajax Tabs

ممنون جناب صادقی

میدونید منظورم اون قسمته که انتهای هر محصول تبی هست که توضیحی درباره محصول میده، حالا اونجا میخوام تعداد تب هاش بیشتر بشه

اگه میشد از تب سازها هم استفاده کرد عالی میشه

اما چطور میشه ماژولی رو در صفحه محصولات نمایش داد؟؟:13:

باسلام

دوست عزیز اصلا نیازی به نوشتن و یا کار دیگری نیست!

به ماژول بالا هم نیازی نیست.شما براحتی میتونید از پلاگین های تب ساز استفاده کنید.

این پلاگین ها در ادیتور ثبت مطلب/محصولتون نمایش داده میشوند.ب این شکل میتونید به تعداد زیادی تب بصورت اچ تی ام ال که هرچییزی رو میتونید داخلش بیارید، وارد کنید.

Demo/Download:

Tabs - NoNumber - Joomla! Extensions

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

ممنون جناب صادقی

میدونید منظورم اون قسمته که انتهای هر محصول تبی هست که توضیحی درباره محصول میده، حالا اونجا میخوام تعداد تب هاش بیشتر بشه

اگه میشد از تب سازها هم استفاده کرد عالی میشه

اما چطور میشه ماژولی رو در صفحه محصولات نمایش داد؟؟:13:

درود

الان متوجه منظورتون شدم . از روشی که حجت جان فرمودند می تونید استفاده کنید از تب سازهای مطالب

1 کاربر پسند دیده است

باسلام

دوست عزیز اصلا نیازی به نوشتن و یا کار دیگری نیست!

به ماژول بالا هم نیازی نیست.شما براحتی میتونید از پلاگین های تب ساز استفاده کنید.

این پلاگین ها در ادیتور ثبت مطلب/محصولتون نمایش داده میشوند.ب این شکل میتونید به تعداد زیادی تب بصورت اچ تی ام ال که هرچییزی رو میتونید داخلش بیارید، وارد کنید.

Demo/Download:

Tabs - NoNumber - Joomla! Extensions

موفق باشید و سربلند

یک دنیا تشکر استاد، واقعا گیر کرده بودم که چه راهی میتونه داشته باشه

واقعا مرسی که هستید

درود

الان متوجه منظورتون شدم . از روشی که حجت جان فرمودند می تونید استفاده کنید از تب سازهای مطالب

واقعا ممنون از لطفتتون، فقط یه نکته میشه چندتا از این تب سازها رو نام ببرید(ترجیحا بشه ماژول هم قرار داد)

البته با قبلی هم مشکلم حل میشه

بهترینش همین هست.که شما تا 7 تب میتونید قرار بدید.(ورژن رایگان منظورمه!)

اما برای 7تب بیشتر میبایست ورژن تجاریش رو خریداری کنید.

به غیر از این ماژول JU Tabs پیشنهاد میشه...اینهم فوق العاده ست(البته این افزونه کلاً تجاریه!):

403: Access Forbidden

دمو

http://demo.joomultra.com/extensions/ju-tabs.html

موفق باشید و سربلند

ممنون استاد NoNumberاستفاده کردم، الان فقط مشکلم اینه که میخوام یکی از تب ها رو به نظرات اختصاص بدم