رعنا

تغییر فونت ماژول

7 پست در این موضوع

من ماژولResponsive Animate on hover رو نصب کردم در قسمتی که مطلب رو تایپ میکنم امکان تغییر فونت نداره من نیاز دارم سایز فونت و همچنین نوع فونتم متفاوت باشه چه راهی پیشنهاد میکنید اگه باید از firebug استفاده کنم ممنون میشم مسیرش رو بهم بگین

mod_resp_animate_hover

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی کنیم و مسیرش رو در صورت امکان بهتون بگیم

نه تورو خدا هنوز لوکاله

اینطور که نمیشه گفت کجا رو باید تغییر داد

<span style="color:black; display: block; font-size: 12px; font-weight: normal; margin-left: 10px; font-family: arial; margin-bottom: 0.5em; margin-top: 0.5em;">هم اکنون فروشگاه های زارا محصولات خود را با

70% تخفیف ارائه میکنند </span> وقت روش میرم این قسمت در firebug رنگی میشه ود رقسمت کناری

element.style{

color: black;

display: block;

font-family: arial;

font-size: 12px;

font-weight: normal;

margin-bottom: 0.5em;

margin-left: 10px;

margin-top: 0.5em

که با عوض کردن فونت سایز تغییر میکنه اینجوری هم نمیتونید آدرسشو بهم بگید

سلام کاربر محترم

یک پیشنهاد :

روش font-face را توجه به آموزش های داخل انجمن فرا بگیرید ( جسارتا ماهیگیری را فرا بگیرید)

نکته : در فرم ورک های مختلف روش های مختلفی برای اضافه کردن فونت وجود دارد که با استفاده از داکیومنت های مرجع میتونید آن را فرا بگیرید

چنانچه فونت فیس را فرا بگیرید همیشه متونید در هر قالبی فونت ها را به دلخواه تغییر دهید

<span style="color:black; display: block; font-size: 12px; font-weight: normal; margin-left: 10px; font-family: arial; margin-bottom: 0.5em; margin-top: 0.5em;">هم اکنون فروشگاه های زارا محصولات خود را با

70% تخفیف ارائه میکنند </span> وقت روش میرم این قسمت در firebug رنگی میشه ود رقسمت کناری

element.style{

color: black;

display: block;

font-family: arial;

font-size: 12px;

font-weight: normal;

margin-bottom: 0.5em;

margin-left: 10px;

margin-top: 0.5em

که با عوض کردن فونت سایز تغییر میکنه اینجوری هم نمیتونید آدرسشو بهم بگید

خیر. element.style آدرس داخلی اجزا هست که از طریق خاصیت style در css به اجزا داده میشه و فقط از طریق سورس Html یا فایل های js تغییر میکنه.

کلاسی هم مشخص نشده که یک Css بسازیم و بهتون بگیم

سلام کاربر محترم

یک پیشنهاد :

روش font-face را توجه به آموزش های داخل انجمن فرا بگیرید ( جسارتا ماهیگیری را فرا بگیرید)

نکته : در فرم ورک های مختلف روش های مختلفی برای اضافه کردن فونت وجود دارد که با استفاده از داکیومنت های مرجع میتونید آن را فرا بگیرید

چنانچه فونت فیس را فرا بگیرید همیشه متونید در هر قالبی فونت ها را به دلخواه تغییر دهید

موضوع بحثشون ماژول هست ، نه قالب !!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری