zaer73

چه سیستم فروشگاهی رو باید انتخاب کنم؟

8 پست در این موضوع

سلام

من دنبال یک سیستم فروشگاهی هستم که چند تا نیازم رو برآورده کنه:

- فروش آنلاین کالای مجازی(عکس، فیلم و ...)

- کاربران خود از پنلشون عکس و ... برای فروش بزارن

- سیستم مالی داشته باشه یعنی من بدونم چه قدر فروش رفته و چند تا و همچنین بتونم مثلا 20% از سهم فروش تعیین شده کاربر رو جدا کنم

- امکان اتصال به درگاه پرداخت ملت رو داشته باشه

- دسته بندی موضوعی داشته باشه

- امکان تعریف محصول و قیمت براحتی داشته باشه

- امکان عضویت کاربر براحتی داشته باشه

- امکان دانلود و خرید بدون عضویت

- حفاطت کامل از لینک های دانلود

- امکان قراردادن لینک دانلود فایل توسط کاربر(برای فایل ها با حجم زیاد)

- امکان ارائه جدیدترین - پربازدیدترین محصولات رو داشته باشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی سایت afzoneha.ir هم یه سر بزن فکر کنم file seller باشه فارسی هم هست قیمتش هم هزار تومانه

با تشکر از نظر 35joomlabartarin

دوستان دیگه هم نظر بدن

سیستم فروشگاهی که شما میخواین سیستم فروش کالا با جوم شاپینگ میشه راه اندازی کرد ولی باید اون پلاگین مربوط به همکاری در سایت رو تهیه کنید که از لینک : Joomshopping Vendor front-end

قابل خرید هست

به نظرم جوم شاپینگ بهتره. برای سئو هم بهتر جواب می ده. البته نظر شخصی من اینه دوستان چی بگن

علاوه بر تشکر از دوستان هنوز منتظر پیشنهاد بهتری هستم

کامل ترین سیستم فروشگاهی که برای جوملا موجوده ، ویرچومارت هست که امکانات زیادی داره.

اما از جوم شاپینگ ، J2Store و یا K2Store هم میتونید استفاده کنید که البته ارسال کالا توسط رو تنها در ویرچومارت دیدم نمیدونم جوم شاپینگ داره یا نه (j2store و k2store فعلا این امکان رو ندارند)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری