Phantom Wolf مهمان

نظرسنجی آموزش های ویژوال بیسیک

آموزش های ویژوال بیسیک به چه صورت باشد؟   10 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. آموزش های ویژوال بیسیک به چه صورت باشد؟

• آموزش از پایه
      6
    • آموزش ساخت پروژه های مختلف بدون توضیح
      0
    • آموزش ساخت پروژه های مختلف همرا با توضیح
      2
    • اصلا" آموزش قرار نگیرد
      2

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

14 پست در این موضوع

باسلام.

دوستان می خواستم یه سری آموزش خوب و کاربردی در مورد ویژوال بیسیک بزارم ولی می خواستم این دفعه شما نظر بدید که چجوری باشه آموزش ها.

ممنون میشم اگه حتما" در این نظرسنجی شرکت کنید.

باتشکرgift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام داش فربد رو من حساب كن چون بلدم با برنامه ويژوال بيسيك كار كنم كتاب هاي اين برنامه نويسيا از كتابخانه مركزي اصفهان گرفتم خوندم

همانطور كه مي دوني من همه چيزو از پايه دوس دارم بگم و ياد بگيرم بهتره از اول اول بگي

اگه كمك خواستي بگو با تشكر

اتفاقا من خودم نظرم روی ساخت برنامه با فیلم هست ولی هر چی دوستان بگن من در خدمتم

سلام

من فیلم های آموزشی رو موثرتر از هر نوع منبع دیگه ایی میدونم به هیچ کتاب و نوشته ایی اعتقاد ندارم از هر چی میخام در یوتیوب سرچ میکنم خیلی سریعتر و مطمئن تر مطلب رو میتونم یادبگیرم.

کتاب یا نوشته هر چقدر هم خوب باشه به مزاج برخی خوانندگان خوش نمیاد اما فیلم اینطور نیست قبلا" به در جومفای قدیم و این انجمن پیشنهاد دادم که بخشی رو به عنوان فیلم های آموزشی ایجاد کنند تا دوستان بتونند فیلم های خودشون رو قرار بدن حالا طبق یک استانداردهایی که کیفیت خیلی کم نباشه و حجم ها هم خیلی زیاد نباشند.

اگر امکانش اینجا نیست دوستان در صورت تمایل با هم مشاوره کنیم یک سایت مختص این کار راه اندازی کنیم غیر از مطالب رایگان میتونیم مجموعه ها رو به صورت تجاری هم درآورد و کارهای دیگه.

سلام

من فیلم های آموزشی رو موثرتر از هر نوع منبع دیگه ایی میدونم به هیچ کتاب و نوشته ایی اعتقاد ندارم از هر چی میخام در یوتیوب سرچ میکنم خیلی سریعتر و مطمئن تر مطلب رو میتونم یادبگیرم.

کتاب یا نوشته هر چقدر هم خوب باشه به مزاج برخی خوانندگان خوش نمیاد اما فیلم اینطور نیست قبلا" به در جومفای قدیم و این انجمن پیشنهاد دادم که بخشی رو به عنوان فیلم های آموزشی ایجاد کنند تا دوستان بتونند فیلم های خودشون رو قرار بدن حالا طبق یک استانداردهایی که کیفیت خیلی کم نباشه و حجم ها هم خیلی زیاد نباشند.

اگر امکانش اینجا نیست دوستان در صورت تمایل با هم مشاوره کنیم یک سایت مختص این کار راه اندازی کنیم غیر از مطالب رایگان میتونیم مجموعه ها رو به صورت تجاری هم درآورد و کارهای دیگه.

منم موافقم چون فيلم تاثيرش بيشتر هر چيز ديگه اي است

مديران اين انجمنم يك فكري درباره اين قضيه كنند

انگار خيلي خوبه

اگه بشه خوب مشه ها يكم فكر كنيد دربارش

با تشكر و با ارزوي موفقيت

من اول داشتم یه تاپیک می زدم به نام "فیلم های آموزشی ویژوال بیسیک" بعد می خواستم ببینم نظر دوستان چیه واسه همین این نظر سنجی رو زدم ولی برای پایه ای حقیقتا مقدور نیست حدودا 50 تا فیلم میشه ولی ساخت پروژه همگی فیلم هستند

موقق باشید

درود

یک تاپیک بزنید با عنوان " آموزش ویژوال بیسیک همراه با فیلم اموزشی " و از پایه با فیلم آموزشی بهمراه هر قسمت بزارید

فقط لطفا هر کسی نیاد از یه قسمت فیلم بزاره کسایی که میخوان این کار رو انجام بدن با phantom wolf داخل چت قرار بزارن و یک سرفصل جامع و کاربردی قرار داده بشه

و هر کسی مسول آموزش یک قسمت مشخص بشه که بی نظمی بوجود نیاد

منتظر آموزشهاتون هستیم

موفق باشید

:auizz3ffy9vla57584x

اینم میشه ...

بالاخره دوستان این نظرسنجی تا شنبه پایدار هست.

اون موقع اگه پایه بود که با تئوری میریم اولش رو و وسطاش چند جاش رو با فیلم.

اگه شد پروژه هم که کلا با فیلم.

موفق باشید

من از اول كار با ويژوال بيسيك فيلم تهيه مي كنم اگه بشه كه اين نرم افزار چيه و چه كاري انجام ميده تا بقيش

اگه مي خوايدم بهم بگيد تا انجام بدم

با تشكر و ارزوي موفقيت براي شما

وای نه دوباره مصطفی ... !

نزار مثل html بشه!!

بزار این vb رو من کاراش رو می کنم.

اگه کمک هم خواستم روت حساب می کنم.

نزار مثل html بشه!!

باشه داش

اصلا من چيزي نمي زارم تو اين تايپيك

مي دونم ازم دلخوري گفتم كه منو ببخش

اگه خواستيم يك روزي بهم بگو

با تشكر

نزار مثل html بشه!!

باشه داش

اصلا من چيزي نمي زارم تو اين تايپيك

مي دونم ازم دلخوري گفتم كه منو ببخش

اگه خواستيم يك روزي بهم بگو

با تشكر

اوکی داداش حتما اگه نیازی بود از وجود شما استفاده می کنیم

خــــــــــــــــــــــــــــــب دیگه دوستان.

اینم از نظرسنجی.

نظر اکثریت:

آموزش از پـــــــایه

آموزشات از شنبه شروع میشود.

موفق و موید باشید:auizz3ffy9vla57584x

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری