vahidp

کامپوونت k2 یا مدیریت محتوا خود جوملا برای سایت خبری

4 پست در این موضوع

یک سوال کلی داشتم ، بهتر برای یک سایت خبری با توجه به امکانات کامپوننت k2 و مدیریت محتوا خود جوملا از کدوم برای مدیریت خبرها استفاده کرد ، خیلی از ماژولها کاربردی کامپوننت k2 رو پشتیبانی نمیکنند مثل ارشیو اخبار ، نمایش اخبار ، اسلایدشو اخابر که برای یک سایت خبری مهم هست ، حتی اگه ماژولها در این موارد پیدا بشه که کامپوننت k2 رو پشتیبانی کنند خیلی انتخابها محدود هست ، ممنون میشم اسایتد برای شروع کار راهنمای کنند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببنید دوست عزیز کی2 کامپوننت بسیار خوب؛ قوی و کاربردی هست که شما میتونید بواسطه ی اون چندین و چند کامپوننت جداگانه رو بطور همزمان و بدون نیاز به نصب افزونه جانبی دیگه ای در سایت خودتون داشته باشید.مثلا نظردهی؛ تگ،محتوای مرتبط و از نظر تعداد مجموعه ی کاری و همچنین مطالب هم کم نمیاره...

بسیاری از سایتهای خبری و خوبی رو میبینید که در زمینه جوملا در حال کار هستند و رنکهای زیر 100 و 50 ایران رو دارند.و هم با کی2 کار کردند و بعضی هم با محتوای خوده جوملا.

ولی یه نکته ای هست که بعضی از کاربران با اون درگیر هستند و اون هم اینه که در استفاده و بکارگیری محتوای درج شده در کی2 و یا در پشتیبان گیری و انتقال و یا در مواردی از این دست میگن که اذیتمون میکنه.اما بنده به شخصه بیش از 3-4 سال هست که در حال استفاده با این کامپوننت هستم و تاکنون هم بیش از 1500 مچموعه مطالب و همچنین بیش از 14000 مطلبم رو ساپورت کرده بدون هیچ مشکلی...

حالا باز هم تصمیم با خود شماست...

ولی در کل استفاده از کی2 حسن ها بسیار زیادی داره برای شما....:128fs318181:

سلام

دوستان لطفا در خصوص درست کردن تاریخ شمسی کا 2 دقیق راهنماییم کنید.

مشکل من:

1) قالب سایت خبری خودم رو تغییر دادم و قالب خبری کا2 نصب کردم.

2) مطالب را که با محتوا ساخته بودم به کا 2 انتقال دادم. کلی وقتم رفته.

3) حالا مشکل اساسی من تاریخ و زمان شمسی درست نمیشه.

4) کا2 تنظیم شده جدید که شمسی صحیح کار می*کند نصب بکنم می*ترسم مطالبم حذف شود.

سوال

الف) آیا وقتی کا2 جدید نصب کنم اطلاعات و مطالب حذف می*شود یا فقط جایگذین و ترمیم میشود؟

ب) آیا مکمل کا2 قدیمی وجود دارد که با نصبش این ماژول را کامل کرده و شمسی و زمان اصلاح شود؟

سایت من خبری است و الان دچار این معضل هستم لطفا راهنماییم کنید. با تشکر از شما.

سلام علیکم دوست عزیز.

مورادی شما رو به ترتیب :

زمانی که شما ورژن جدید از کی2 رو نصب میکنید به هیچ عنوان دیتای قدیمی حذف نمیشه.و نسخه ی جدید جایگزینه(Replace) با ورژن قدیمی میشه.مثلا فایهای شما؛ تصاویر شما؛ یا ایتم های اتچ شده در سیستم به هیچعنوان از دسترسشتون خارج نمیشن.

اخیرا مهندس هاشم زاده بسته ای رو منتشر کردند.که بطور کامل تاریختون رو به شمسی تبدیل میکنه.این بسته کاملا تست شده هست.

تنها نسخه ای از کی2 هست که تابحال در تاریخش مشکلی مشاهده نشده.

میتونید از لینک زیر تهیه کنید.

http://arasjoomla.ir/joomla-extensions/joomla-jalali-date/item/14-k2-jalali-date.html

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری