bghad1

نیاز به نویسنده غیر آماتور!

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

نیاز به 1 یا 2 نفر نویسنده سایت دارم که هر روز بین 1 تا 5 مطلب برام روی سایت قرار بدن با به کار بردن اصول سئوی مربوط به مطالبی که میذارن...یعنی anchor link به مطالب داخلی سایت که میذارن رو هم بلد باشن و درست انجام بدن

عنوان صفحه مناسب با مطلب انتخاب کنن و توضیحات متای صحیح رو برای اون مطلب وارد کنن...برای هر مطلب هم تصویر مناسب با اون مطلب قرار بگیره و نکات بهینه سازی عکس از جمله تایتل و توضیحات و لینک رعایت بشه...

سایت در زمینه پزشکی هستش...(مطالب مربوط به زیبایی، تناسب اندام، لاغری، جراحی های زیبایی و لاغری، دندان و دندانپزشکی و سلامت دندان و سلامت پوست و اینجور چیزا)

مطالب احتیاجی نیست که اختصاصی باشه ( اگه که اختصاصی باشه فعلاً فقط در رابطه با زیبایی و سلامت دندان و پوست و تناسب اندام باشه)( که البته از قبل هماهنگ کنین چون روی اختصاصی زیاد نمیخوام الان هزینه کنم تا 1-2 ماه..)

مطالب کپی هم کپی کامل نباشه...از 2-3 تا منبع کپی بشه و قرار داده بشه ...

قیمت هر مطلب هم به نظرم 500 باشه مناسبه...حالا باز شما هم بفرمائن ببینیم که ایشالا به توافق برسیم و زودتر کار شروع بشه..

باز دوستان هر نظری داشته باشن برای بهتر شدن کارها در خدمت هستم و بی صبرانه منتظر شنیدن نظراتتون هستم.

با تشکر

ویرایش شده در توسط bghad1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی