s.f.m

ساخت صفحه اینترو شبیه این سایت

15 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

از همین صفحه save az بگیرید و بعد هم به دلخواه خودتون اون رو تغییر بدین

سلام دوستان میشه راهنماییم کنید چجوری میتونم یه صفحه اینترو شبیه -->این سایت <-- واسه سایتم بسازم؟

دوست عزیز

درود.

چیزی که توی این سایت خیلی به چشم میاد اسلایدشو بک گراند هستش. ماژولی سراغ دارم و به زودی توی انجمن قرار میدم به عنوان هدیه که بک گراند رو بصورت یک اسلاید شو در میاره.

قسمت وسطش که چهارتا پوزیشن جدا از هم هستش که کار خاصی نداره .

من بهتون پیشنهاد میکنم که از template toaster استفاده کنید. اگه با این نرم افزار خواستید طراحی کنید من میتونم راهنماییتون کنم چون قالب هایی شبیه به این قالب زدم و روش تسلط دارم. تپملیت توستر رو میتونید با سرچ توی گوگل پیدا کنید. نرم افزار طراحی قالب جوملا هستش.

دوست عزیز

درود.

چیزی که توی این سایت خیلی به چشم میاد اسلایدشو بک گراند هستش. ماژولی سراغ دارم و به زودی توی انجمن قرار میدم به عنوان هدیه که بک گراند رو بصورت یک اسلاید شو در میاره.

قسمت وسطش که چهارتا پوزیشن جدا از هم هستش که کار خاصی نداره .

من بهتون پیشنهاد میکنم که از template toaster استفاده کنید. اگه با این نرم افزار خواستید طراحی کنید من میتونم راهنماییتون کنم چون قالب هایی شبیه به این قالب زدم و روش تسلط دارم. تپملیت توستر رو میتونید با سرچ توی گوگل پیدا کنید. نرم افزار طراحی قالب جوملا هستش.

دوست عزیز ممنون از پاسختون من برنامه رو دانلود کردم اما نمیدونم باید یاهاش چیکار کنم :dadad4: دیدم تو انجمن آموزشش رو گذاشتید اما هنوز راش ننداختید بی صبرانه منتظرم بعد من با برنامه قالب طراحی کنم چجوری بذارمش صفحه اول سایتم؟

دوست عزیز ممنون از پاسختون من برنامه رو دانلود کردم اما نمیدونم باید یاهاش چیکار کنم :dadad4: دیدم تو انجمن آموزشش رو گذاشتید اما هنوز راش ننداختید بی صبرانه منتظرم بعد من با برنامه قالب طراحی کنم چجوری بذارمش صفحه اول سایتم؟

درود

فیلم 107 مگابایتی آموزشیش ساخته ی خودم حاظره اما متاسفانه مشکل آپلود دارم. در اولین فرصت آپلود و لینک دانلود رو براتون قرار میدم

درود

فیلم 107 مگابایتی آموزشیش ساخته ی خودم حاظره اما متاسفانه مشکل آپلود دارم. در اولین فرصت آپلود و لینک دانلود رو براتون قرار میدم

ممنون منتظرم شدیدا

درود

یه Html*سادست و براحتی قابل تغییر

این فایل همون سایته : test دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

با نرم افزارهای ادیت HTML بازش کنید به دلخواه خودتون تغییرش بدید

خب مشکل من اینه که اصلا html و کد نویسی بلد نیستم :didi: اما تو قالب مذهبی که خودتون انتشار دادید یه صفحه اینترو هست من اونو دیدم که چه ساده ساخته شده میخواستم یه راه ساده واسه ساخت صفحه اینترو بهم بگید مثل همون فقط بتونم اسلایدشو هم بذارم بک گراندش راهی هست آیا؟

خب مشکل من اینه که اصلا html و کد نویسی بلد نیستم :didi: اما تو قالب مذهبی که خودتون انتشار دادید یه صفحه اینترو هست من اونو دیدم که چه ساده ساخته شده میخواستم یه راه ساده واسه ساخت صفحه اینترو بهم بگید مثل همون فقط بتونم اسلایدشو هم بذارم بک گراندش راهی هست آیا؟

هدف اون قالب این بود که کاربران مبتدی هم بتونن به راحتی ازش استفاده کنن و از خود جوملا استفاده شده

شما می تونید از این روشی که میگم مثل همونو بسازید :

1- یک مطلب بسازید و درون اون مطلب تصاویر ( و اگه می خواید اسلاید بذارید از پلاگین درج ماژول در مطلب استفاده کنید ) و نوشته های صفحه اینترو رو وارد کتید

2- یک منوی کلی بسازید جدای منوی اصلی سایت مثلا اسمش رو بذارید منوی مخفی

3- آیتم جدیدی در این منو بسازید مثلا به نام " اینترو "

4- نوع این منو رو یک مطلب خاص انتخاب کنید و مطلبی رو که ساختید انتخاب کنید

5- در تنظیمات منو کلیه ماژول ها رو غیر فعال کنید تا به جز مطلبی که ساختید چیز دیگه ای نمایش داده نشه

6- در تنظیمات همین منو جایی که نوشته "پیشفرض" بروی بلی قرار بدید تا این منو بشه استارت سایتتون

یادتون باشه مطلب رو که میسازید و تصاویر رو قرار میدید یکی از تصاویر رو به منوی اصلی فعلیتون لینک بدید

با ویرایشگر jce کارتون راحت تره

تمام و نامه شد تمام

هدف اون قالب این بود که کاربران مبتدی هم بتونن به راحتی ازش استفاده کنن و از خود جوملا استفاده شده

شما می تونید از این روشی که میگم مثل همونو بسازید :

1- یک مطلب بسازید و درون اون مطلب تصاویر ( و اگه می خواید اسلاید بذارید از پلاگین درج ماژول در مطلب استفاده کنید ) و نوشته های صفحه اینترو رو وارد کتید

2- یک منوی کلی بسازید جدای منوی اصلی سایت مثلا اسمش رو بذارید منوی مخفی

3- آیتم جدیدی در این منو بسازید مثلا به نام " اینترو "

4- نوع این منو رو یک مطلب خاص انتخاب کنید و مطلبی رو که ساختید انتخاب کنید

5- در تنظیمات منو کلیه ماژول ها رو غیر فعال کنید تا به جز مطلبی که ساختید چیز دیگه ای نمایش داده نشه

6- در تنظیمات همین منو جایی که نوشته "پیشفرض" بروی بلی قرار بدید تا این منو بشه استارت سایتتون

یادتون باشه مطلب رو که میسازید و تصاویر رو قرار میدید یکی از تصاویر رو به منوی اصلی فعلیتون لینک بدید

با ویرایشگر jce کارتون راحت تره

تمام و نامه شد تمام

پیش زمینش قالب رو نشون میده اونو چجوری حذف کنم؟

می تونید از یک قالب دیگه استفاده کنید . من یه قالب ساده با آرتیستر زدم . هیچ کاری هم نداره . یا می تونید از قالب های دیگه استفاده کنید و از منویی که ساختید در تنظیماتش انتسابش بدید به قالب جدید

ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی میتونه کمک کنه من صفحه اینترو بسازم؟

از این لینک html که دوستمون گذاشته بود رو برداشتم اما نمیدونم چجوری اسم دکمه هاشو عوض کنم و بهشون لینک بدم یا چجوری میتونم کدها و عکسای خودمو تو اون html که آقای صدیقی گذاشتن رو چجوری میتونم عوض کنم؟

ویرایش شده در توسط s.f.m

با نرم افزار dreamviewer*کار کردید ؟ اگه نه نصب و تستش کنید کار باهاش سخت نیست یکم وقت بذارید میاد دستتون

با نرم افزار dreamviewer*کار کردید ؟ اگه نه نصب و تستش کنید کار باهاش سخت نیست یکم وقت بذارید میاد دستتون

:auau::auau::auau::33::33::33: اوکی

ببینید برای ویرایش فایل HTML نرم افزارهای زیادی هست . یکی از بهترین گزین ها همین dream viewer هست که خدمتتون عرض کردم .

در حد ویرایش کار باهاش سخت نیست .

کتاب آموزشیش هم هست می تونید از این لینک دریافت کنید : کتاب PDF آموزش Dreamweaver CS6

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری