reza_mirzapour2002

مشکل جوملا 3.3 با ویرچومارت 2.9.9 و 3.0.2

4 پست در این موضوع

سلام

در جوملا 3.3 فقط میشه ویرچومارت 2.9.9 و 3.0.2 را نصب کرد . وقتی فایل فارسی ویرچومارت رو هم نصب میکنم ویرچومارت فارسی میشه ولی به مشکلی که میخوره اینه که در درج محصول منوهای کشویی باز نمیشه و تخصیص مجموعه به محصول انجام نمیگیره .

راه حلی هست ؟

در لوکال کار میکنم

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فایل زبان نباید مشکلی در انتخاب مجموعه پیش بیاره

در صفحه ای که محصول تعریف میکنید یک بار دکمه کنترل را نگاه دارید و f5 بزنید ریفرش بشه تست کنید

با مرورگر دیگه ای هم تست کنید

سلام

منم همین مشکل رو دارم .از جوملا 3.3.6 و ویرچومارت 2.9.9.2 استفاده میکنم.

وقتی زبان مدیریت انگلیسی است مشکلی نداره ولی وقتی زبان مدیریت فارسی هست منوهای کشویی باز نمیشن و قابلیت انتخاب ندارن

با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم.

این پیغام ها هم در بخش مدیریت افزونه نمایش داده میشه:

پیغام

vmdebug $siteLang: fa-IR self::$_jpConfig->lang fa_ir

vmdebug vmTime: time to load config: 0.00341701507568359

vmdebug Start used Ram 4.5M

vmdebug vmTime: VirtueMartControllerConfig Finished task config: 0.293352127075195

vmdebug End used Ram 7.25M

vmdebug Peak memory peak 7.25M

هشدار

اخطار, این مسیر امن خالی است, به دلایل ایمنی ایجاد یک پوشه در یک مسیر غیر قابل دسترس توسط URL بسیار مهم است, همچنین ایجاد پوشه فاکتورها برای ذخیره داده های حساس و امن خود در آن. راه پیشنهادی ما برای سیستم شما C:\xampp\htdocs\vmfiles, با استفاده از این لینک به config

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من بسته هدیه فروشگاهی شاپرک رو نصب کردم که از ویرچومارت استفاده میکنه.باز هم دقیقا همین مشکل رو دارم.وقتی زبان مدیریت فارسی یا عربی باشه این مشکل پیش میاد.من حتی روی یک هاست جوملا 3.3.6 رو اتوماتیک نصب کردم و یک ویرچومارت 3.0.7 هم نصب کردم.باز همین مشکل رو داره.

سایت الان آپ هست.مشخصات سایت رو قرار میدم لطفا چک کنید ببینید بعد از فارسی کردن زبان بخش مدیریت باز هم این مشکل برای شما اتفاق میافتد یا خیر.

tarah57.890m.com

مشخصات ورودبه مدیریت:

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری