Mohammad-Masoudi

چطور خروج خودکار کاربر از پنلش رو غیرفعال کنم؟

32 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخوام کاربرم که وارد حساب کاربریش میشه تا وقتی لاگ اوت نکرده از حسابش خارج نشه .

ممنون میشم راهنمایی کامل کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

این امر باید توسط خود کاربران صورت گیرد و گمان نکنم که در مدیریت چنین امکانی وجود داشته باشد.

موفق و پیروز باشید

در تنظیمات کلی . گزینه ای هست تحت عنوان طول جلسه که توسط پایگاه داده نظارت میشه . نمیشه خالی بذارید . عدد 999 بذارید . واحد این عدد دقیقه هست :)

اخه من نمیخوام هرروز کاربر لاگین کنه

مثل همین ویبولتین که هر چندوقت یکبار هم سر میزنیم تو حسابمونیم

این مشکل واقعا برام مهمه

عددش رو صفر هم گذاشتم که شاید بی نهایت شه ، نشد

خیلی ممنون

فقط یه سوال دیگه

من از ایزی سوشیال نال شده استفاده میکنم .

به نظرتون مشکل امنیتی داره ؟

بهترین پلاگین برای بالا بردن امنیت جوملا چیه

ممنون

خیلی ممنون

فقط یه سوال دیگه

من از ایزی سوشیال نال شده استفاده میکنم .

به نظرتون مشکل امنیتی داره ؟

بهترین پلاگین برای بالا بردن امنیت جوملا چیه

ممنون

با اجازه آقای مسعود عاشوری

دوست عزیز از RS Firewall استفاده کنید

خیلی ممنون

دوستان اون افزونه رو هم نصب کردم اما باز کاربر خارج میشه

ordering رو هم رو vbsso قرار دادم

چون از vbsso برای ست کردن جوملا و ویبی استفاده میکنم

کسی نیست ؟

درود

ببین باید بگردی کد session یا همون جلسات جوملات رو پیدا کنی و روی حالت نامحدود بذاری. من دنبال کدش میگردم شما هم بگرد اگه زودتر به نتیجه رسیدی که استفاده کن اگرهم نرسیدی که من کمکت میکنم. یه سرچی توی گوگل راجب session بزنی همه چی میاد دستت

سوال یکم مبهمه . ایزی سوشال ? جوملا ? وی بی ?

اگه جوملاست که افزونه مربوطه معرفی شده . اگه سیستم دیگه هست که باید سراغ پشتیبانی خودشون برید .

و اما توضیح کامل تر . مهندس تقی پور هم فرمودند .

سشن تا زمانی فعاله که کاربر داخل سایت شما باشه . با استفاده از یک سری کد آژاکس میشه هر چند دقیقه یک درخواست به سرور ارسال کرد تا این سشن ، اکسپایر نشه .

اما وقتی کاربر ، صفحه مرورگر رو ببنده همه چیز تمومه . چون بحث کوکی ها پیش میاد .

دستور داریم که کوکی ها بعد از بسته شدن مرورگر پاک نشه . چون این کار به طور پیش فرض اتفاق میوفته که در لینک زیر میتونید ببینید . باید اجازه ویرایش php رو از طرف هاست داشته باشید .

php - how to keep the session active even if the browser was accidentally close? - Stack Overflow

و یک مطلب دیگه. ماژول btlogin گزینه ذخیره نام کاربری داره . باید تست کنید ببینید اون چطور عمل میکنه

BT Login

سوال یکم مبهمه . ایزی سوشال ? جوملا ? وی بی ?

اگه جوملاست که افزونه مربوطه معرفی شده . اگه سیستم دیگه هست که باید سراغ پشتیبانی خودشون برید .

و اما توضیح کامل تر . مهندس تقی پور هم فرمودند .

سشن تا زمانی فعاله که کاربر داخل سایت شما باشه . با استفاده از یک سری کد آژاکس میشه هر چند دقیقه یک درخواست به سرور ارسال کرد تا این سشن ، اکسپایر نشه .

اما وقتی کاربر ، صفحه مرورگر رو ببنده همه چیز تمومه . چون بحث کوکی ها پیش میاد .

دستور داریم که کوکی ها بعد از بسته شدن مرورگر پاک نشه . چون این کار به طور پیش فرض اتفاق میوفته که در لینک زیر میتونید ببینید . باید اجازه ویرایش php رو از طرف هاست داشته باشید .

php - how to keep the session active even if the browser was accidentally close? - Stack Overflow

و یک مطلب دیگه. ماژول btlogin گزینه ذخیره نام کاربری داره . باید تست کنید ببینید اون چطور عمل میکنه

BT Login

در مورد ایزی سوشیال که اصلا یه سوال مجزا بود که عذر میخوام اینجا مطرح کردم ، افزونه ی جوملاست !

در مورد لینکی که دادین

For anyone that come across this same issue, to keep the session cookie set for a long time is easy, on the login form, when you are creating the session for first time use this code, it will set the cookie time for a year (use your own time as its needed).

ini_set('session.cookie_lifetime', 60 * 60 * 24 * 365);
ini_set('session.gc-maxlifetime', 60 * 60 * 24 * 365);
session_start();

That should set the PHPSESSID cookie and your session will be safe... but is not the most secure way, so use it if you don't mind security issues

این کد مشکل امنیتی داره ؟ کجا باید قرارش بدم

و اینکه اگه این مشکل امنیتی داره اگه طول عمر جلسه رو تو خود جوملا خیلی بالا ببرم چطور؟

توصیه شده زمان سشن بیشتر از 15 دقیقه نباشه . اما کوکی هارو درست استفاده کنید مشکلی نداره . اسم دستور رو داخل گوگل سرچ کنید . به روش های مختلف میشه استفاده کرد . مثلا cookie_lifetime

توصیه شده زمان سشن بیشتر از 15 دقیقه نباشه . اما کوکی هارو درست استفاده کنید مشکلی نداره . اسم دستور رو داخل گوگل سرچ کنید . به روش های مختلف میشه استفاده کرد . مثلا cookie_lifetime

مرسی اما من زیاد وارد نیستم میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید ؟

در مورد اینکه استفاده از ایزی سوشیال نال شده امنیت رو تا چه حدی پایین میاره هم لطفا یه توضیح بدین ، اصلا مشکل امنیتی داره ؟

این یک پیشنهاد کلی هست که از افزونه های نال شده استفاده نکنید. ممکنه توی یک سایتی کلا افزونه هاش نال باشند و براش مشکلی پیش نیاد ولی در مقابل یه سایت دیگه فقط به خاطر داشتن یه افزونه نال بهش دچار مشکلات اساسی بشه.

دوستان من افزونه ی Season keeper رو هم نصب کردم اما بعد از یک زمان کوتاهی کاربر از پنلش در سایت خارج میشه

زمان بهتر شده اما دائم نشده

خواهش میکنم یه نفر یه راه حل درست بهم بده چون خیلی گیر کردم

دوستان من افزونه ی Season keeper رو هم نصب کردم اما بعد از یک زمان کوتاهی کاربر از پنلش در سایت خارج میشه

زمان بهتر شده اما دائم نشده

خواهش میکنم یه نفر یه راه حل درست بهم بده چون خیلی گیر کردم

شما باید در تنظیمات کلی در سربرگ سیستم گزینه طول عمر جلسه رو که بطور پیشفرض 15 دقیقه هست یه عدد خیلی بزرگ قرار بدید کافیه

دیگه شما مادام العمر که نمیخواید آنلاین باشید البته هر چقدر این عدد روی سایت آنلاین کمتر باشه بهتر هست من خودم فقط روی لوکالم عدد بزرگ قرار میدم که برای کار راحت باشم

ویرایش شده در توسط saber

شما باید در تنظیمات کلی در سربرگ سیستم گزینه طول عمر جلسه رو که بطور پیشفرض 15 دقیقه هست یه عدد خیلی بزرگ قرار بدید کافیه

دیگه شما مادام العمر که نمیخواید آنلاین باشید البته هر چقدر این عدد روی سایت آنلاین کمتر باشه بهتر هست من خودم فقط روی لوکالم عدد بزرگ قرار میدم که برای کار راحت باشم

والا من با عدد 999999999999999999999999 هم امتحان کردم اما افاقه نکرد

مگه لاگین کردن چه اشکالی داره یا چه سختی داره که شما میخواید اینکار رو بکنید؟

مگه لاگین کردن چه اشکالی داره یا چه سختی داره که شما میخواید اینکار رو بکنید؟

خوب داداش سایت من موضوعش جوری هست که کاربر هربار بخواد تو سایت لاگین کنه اذیت میشه

چون اگه لاگین نباشه نمیتونه از امکانات استفاده کنه

حالا به هرحال یه نیاز ضروری برای بندس :)

راهش همونی هست که بهتون گفته شد ولی این کار هم از لحاظ امنیتی برای کاربر خوب نیست ممکنه یه کاربر جایی به اکانتش لاگین کنه و یادش بره خروج رو بزنه و از اکانتش سواستفاده بشه...

راهش همونی هست که بهتون گفته شد ولی این کار هم از لحاظ امنیتی برای کاربر خوب نیست ممکنه یه کاربر جایی به اکانتش لاگین کنه و یادش بره خروج رو بزنه و از اکانتش سواستفاده بشه...

عرض کردم که این راه حلی که گفتید جواب نمیده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری