apt

وجود منوی اضافه در نقشه سایت

11 پست در این موضوع

سلام

من به تازگی یک سایت راه اندازی کرده ام. برای ساخت نقشه سایت از کامپوننت xmap استفاده کردم و منوی اصلی را جهت ساخت نقشه سایت به آن معرفی کردم. منوی اصلی من دارای 8 گزینه است. ولی هنگامی که این کامپوننت نقشه سایت را می سازد، دو لینک اضافی که نمی دانم از کجا ساخته شده اند را نیز در نقشه سایت قرار می دهد! در این دو لینک عبارت sample-data-articles وجود دارد. لطفا جهت حذف دائمی این دو من را راهنمایی کنید.

آدرس سایت : گروه مهندسی طرح اجرا - گروه مهندسی طرح اجرا - طراح و مجری تخصصی ساختمان

آدرس نقشه سایت : http://www.tarhejra.ir/index.php?option=com_xmap&view=xml&tmpl=component&id=1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

من به تازگی یک سایت راه اندازی کرده ام. برای ساخت نقشه سایت از کامپوننت xmap استفاده کردم و منوی اصلی را جهت ساخت نقشه سایت به آن معرفی کردم. منوی اصلی من دارای 8 گزینه است. ولی هنگامی که این کامپوننت نقشه سایت را می سازد، دو لینک اضافی که نمی دانم از کجا ساخته شده اند را نیز در نقشه سایت قرار می دهد! در این دو لینک عبارت sample-data-articles وجود دارد. لطفا جهت حذف دائمی این دو من را راهنمایی کنید.

آدرس سایت : گروه مهندسی طرح اجرا - گروه مهندسی طرح اجرا - طراح و مجری تخصصی ساختمان

آدرس نقشه سایت : http://www.tarhejra.ir/index.php?option=com_xmap&view=xml&tmpl=component&id=1

ضمن سلام و خوش آمد گویی به شما کاربر عزیز جهت ورود به انجمن جوملای ایران :

موقع نصب جوملا - نصب اطلاعات نمونه رو زدید؟

ضمن سلام و خوش آمد گویی به شما کاربر عزیز جهت ورود به انجمن جوملای ایران :

موقع نصب جوملا - نصب اطلاعات نمونه رو زدید؟

از فایلی جهت نصب استفاده کردم که هم جوملا را نصب کرد و هم قالب و کامپوننت ها و ... . کلا همش با هم بودند.

خب نصب کامپوننت و قالب و... که کاملا طبعیه ولی موقع نصب یک گزینه هستش زیره اونجایی که نام کاربری و رمز عبور باید بدید که نوشته "نصب اطلاعات نمونه " این گزینه باعث میشه مطالب اضافه هم روی سایت نصب بشه

من فایل را دادم به مسئول هاست، خودشون برایم نصبش کردند.

بله در قسمت مطالب، کلی مطلب وجود داشت. همه را از حالت نمایش در آوردم. کلی هم گزینه در منوی اصلی وجود داشت که نمایش آنها را هم غیر فعال کردم. فقط همین دو تا مطلب مانده که نمی دانم از کجا هستند و چگونه میشه پیداشون کرد! در قسمت مطالب سایت، هیچ کدام از این دو مطلب وجود ندارند

یوزر پسوردت سایتتون رو برام خصوصی بفرستید درست کنم براتون

در بالای نقشه سایتم نوشته بود که با اکانت ادمین وارد شوید تا بتوانید نقشه سایت را ویرایش کنید. وارد شدم و آن دو گزینه را غیر فعال کردم. ولی هنوز از اینکه این دو مطلب در سایت وجود دارند نگرانم. آیا این دو مطلب با اینکه هیچ لینکی به آن دو در سایت وجود ندارد باز هم توسط موتورهای جستجو ایندکس می شوند؟

الان در نقشه سایت ، 8 لینک وجود داره و لینکی که شما میفرمایید نیست . مشکل کجاست ؟

ار ارسال مشخصات ورود به جوملا و هاست برای کاربران انجمن خودداری کنید . درصورت نیاز خود مدیران از شما درخواست میکنند تا مشکل مرتفع گردد .

الان در نقشه سایت ، 8 لینک وجود داره و لینکی که شما میفرمایید نیست . مشکل کجاست ؟

ار ارسال مشخصات ورود به جوملا و هاست برای کاربران انجمن خودداری کنید . درصورت نیاز خود مدیران از شما درخواست میکنند تا مشکل مرتفع گردد .

همان طور که عرض کردم در بالای نقشه سایتم دکمه جهت ادیت وجود داشت و آن دو لینک را حذف کردم. ولی هنوز آن دو صفحه که لینک آنها را در زیر قرار داده ام در سایت وجود دارند:

گروه مهندسی طرح اجرا - صفحه اصلی

گروه مهندسی طرح اجرا - Beginners

:21:

در منو ها هست . باید پیدا کنید . ممکنه منوی اصلی نباشه . بعد نکته دیگه . چیکارش دارید ؟ هست دیگه !! شما که بسته نصبی نصب میکنید لزومی نداره همه چیز رو پاک کنید . اون قسمت هایی که نیاز دارید ویرایش کنید .

اگه خیلی براتون مهمه و پیدا نکردید دسترسی پ خ کنید بهتون بگم کجاست

در منو ها هست . باید پیدا کنید . ممکنه منوی اصلی نباشه . بعد نکته دیگه . چیکارش دارید ؟ هست دیگه !! شما که بسته نصبی نصب میکنید لزومی نداره همه چیز رو پاک کنید . اون قسمت هایی که نیاز دارید ویرایش کنید .

اگه خیلی براتون مهمه و پیدا نکردید دسترسی پ خ کنید بهتون بگم کجاست

اگه وجودش ضرری نداره که کاریش ندارم. گفتم شاید لینک های بدون ارتباط به سایت باعث بشه رتبه سایت در موتورهای جستجو پایین بیاد. ولی اگه بی تاثیره که از خیرش گذشتم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری