niloofar_taieban

مشکل فریم ورک قالب

18 پست در این موضوع

سلام

دوستان سایت من که کلی اطلاعاتورد کردم . یهو از کار افتاد و پیغام زیر رو نشون میده .

لینک سایت

کد خط 22 هم این هست :$template = Zo2Framework::getTemplate();

لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

مشکل از فریم ورک قالبتون هستش . قالب سایت رو عوض کنید درست میشه . اگه تنظیماتی روی سایت انجام دادید که این مشکل پیش اومده به وب هاستینگ درخواست اجرای بک آپ رو بدید.

درود

مشکل از فریم ورک قالبتون هستش . قالب سایت رو عوض کنید درست میشه . اگه تنظیماتی روی سایت انجام دادید که این مشکل پیش اومده به وب هاستینگ درخواست اجرای بک آپ رو بدید.[/quote

قالب سایت رو نمی تونم عوض کنم. لب باید همین باشه

درود

مشکل از فریم ورک قالبتون هستش . قالب سایت رو عوض کنید درست میشه . اگه تنظیماتی روی سایت انجام دادید که این مشکل پیش اومده به وب هاستینگ درخواست اجرای بک آپ رو بدید.[/quote

قالب سایت رو نمی تونم عوض کنم. لب باید همین باشه

به هاستینگ بگید بک آپ رو به اجرا بذاره . این سریعترین و راحت ترین راه حله .

راه دیگه ای وجود نداره؟

صد در صد راه های دیگه هست اما راحت ترین راه و سریعترین راه همینه . حالا شاید بقیه دوستان راه های بهتری داشتن

فایل bootstrap.php رو دوباره upload کنید از پوشه اصلی قالبتون

بهترین راه این و درست ترین این هست که نسخه ی سالم و اورجینال این رو تهیه کنید و روی همین نسخه ریپلیس کنید.(البته اگر نمیخواید دیگه دچار مشکل بشید )

اما راه دیگه اینه که بسته نصبی فریم ورک ؛ قالب رو مجددا نصب کنید.گویا فریم ورک قالب دچار مشکل شده!

فریم ورک توی سایت زوتملیپت هست.

موفق باشید و سربلند

خود به خود هم نبوده . شما فریم ورک رو آپدیت کردید . قالب با فریم ورک جدید سازگاری نداره . به همین دلیل بالا نمیاد .

از بسته نصبیتون پوشه فریم ورک رو زیپ کنید نصب کنید روی همین .

فریم ورک رو آپدیت کردم ولی این اررو رو مبده گه در عکس ضمیمه کردم

خانم تیبان راه حلی که جناب آشوری عرض کردن رو انجام دادین؟

البته من پوشه رو فشرده ر رو نکردم و نصب نکردم .فولدر رو جایگزین کردم. چون اونجوری وقتی فایل xml نداره نصب نمیشه .نمی دونم منظورشون دقیقا چطوری بود

شما زیپ کنید مثل یک فایل نصب کنید نتیجه رو اطلاع بدید

موضوع اینکه نمی دونم فولدرش کجاست

معمولا پلاگین > سیستم .

یک مورد دیگه . بسته نصبی رو کامل اکسترکت کردید روی جوملای فعلی تست کنید ؟ بک آپ بگیرید قبلش

معمولا پلاگین > سیستم .

یک مورد دیگه . بسته نصبی رو کامل اکسترکت کردید روی جوملای فعلی تست کنید ؟ بک آپ بگیرید قبلش

درست شد ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری