salman

مشکل در نصب جوملا با زمپ

9 پست در این موضوع

سلام به همگی

ویندوز 8 64 بیت

زمپ xampp-win32-5.6.3-0-VC11-installer

میخوام جوملا رو روی لوکال نصب کنم اما تو مرحله Creating database tables میمونه و جلو نمیره!

چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

مشکل در مقدار engine جدول ها در فایل های sql نصاب هست که innoDB هست و باید به MyISAM تبدیل بشن.

در جوملا 2.5 هم چنین مشکلی وجود داشت و من در تاپیک زیر توضیحاتش رو دادم که توضیحاتش شبیه به جوملا 3 هست.

آموزش رفع مشکل نصب جوملا 2.5 در مرحله دیتابیس

برای جوملا 3 هم آموزش اختصاصیش رو مینویسم ولی قبلش لازمه روی چند سیستم آزمایش بشه که مشکلی پیش نیاد.

سوالی بود در خدمتم

مشکل در مقدار engine جدول ها در فایل های sql نصاب هست که innoDB هست و باید به MyISAM تبدیل بشن.

در جوملا 2.5 هم چنین مشکلی وجود داشت و من در تاپیک زیر توضیحاتش رو دادم که توضیحاتش شبیه به جوملا 3 هست.

آموزش رفع مشکل نصب جوملا 2.5 در مرحله دیتابیس

برای جوملا 3 هم آموزش اختصاصیش رو مینویسم ولی قبلش لازمه روی چند سیستم آزمایش بشه که مشکلی پیش نیاد.

سوالی بود در خدمتم

سلام

ممنون بابت راهنمایی

توی فایل پکیجی که میخواستم نصب کنم engin وجود داشت من فقط مقدارش رو از InnoDB به MyISAM تغییر دادم حالا از مرحله ایجاد دیتابیس میگذره و تو مرحله Installing sample data گیر میکنه!!:13:

دیگه چه تغییری باید بدم؟

اگر این امکان برای شما مهیاست بجای زمپ از ومپ استفاده کنید.

میتوانید جوملا را بدون استفاده از ویزارد هم نصب کنید چنانچه مشکل حل نشد بفرمایید آموزش نصب جوملا به صورت دستی و بدون کمک از ویزارد را خدمتتان عرض کنم .

سلام

ومپ رو تست میکنم

آیا پکیج های (بسته نسبی آسان) جوملا رو هم به صورت دستی میشه نصب کرد؟

لطفا آموزشش رو بفرمایید

ممنون

فایل رو ضمیمه کردم میتونید ببینید تغییر درست انجام شده یا نه!

http://msfs.ir/joomla.sql

فقط این فایل رو تغییر دادید؟؟ تمام فایل های sql ، درون پوشه ی installation/sql/mysql رو باید تغییر بدین. اگر نشد ، کل پوشه رو زیپ کنید و برام بفرستین تا چک کنم

آقا خیلی لطف کردین

مشکل حل شد

ولی برای نصب جوملا هر دفعه باید این تغییرات رو انجام بدیم؟

البته دارم ومپ رو دی ال میکنم شاید با ومپ این مشکل وجود نداشته باشه

هنوز دلیلش و راه ساده تری رو پیدا نکردم ولی اگر پیدا کردم توی یک تاپیک قرار میدم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری