پرند

مشکل فونت بعد از نصب j2store

6 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید بنده درابتدا به قالبم فونت یکان اعمال کردم ولی بانصب افزونه j2store وکاربا آن در سایت متوجه این شدم که این افزونه از فونت قالب اصلی سایت که فونت یکان هستش استفاده نمیکنه وفونت کل سایت رو به tahoma عوض میکنه وهم چنین تغییراتی که بنده برای عرض وستون لوگو ها ومنوها در Css ها انجام داده بودم به حالت اولیه خودش بازمیگرده ؟، دوستان گفتن باید فونت یکان رو به فایل template.less اضافه کنی تامشکلت برطرف بشه ولی بااین کار فقط فونت صفحه اول سایت به یکان تبدیل میشه ولی میرم صفحات دیگر فونت تغییر پیدامیکنه دوستان ، برای رفع این مشکل من باید چکار کنم تا همه صفحات سایت وهم چنین کامپوننت ها هم فوت یکان بگیرن وتغییری در سی اس اس هام ایجادنشه؟ ممنون میشم منوراهنمایی بفرمایید؟ کارم ضروریه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

خب آدرس سایت رو هم بفرمایید تا کسانی که میخان راهنمایی کنن دقیقتر متوجه بشند. معلوم نیست الان قالب شما با چیه جوملاتون 3 هست 2.5 و هزارتا سوالی که برای راهنمایی کننده وجود داره. لینک بدید....

متاسفانه فعلا سایت روبه صورت کلی رو هاست نزاشتم ، ولی جوملا 2.5 هستش ، با گنتری قالب روطراحی کردم ، ممنون میشم منو دراین زمینه راهنمایی بفرمایید؟

فکر میکنم مشکل شما به j2store ربطی نداشته باشه.

اگر قالب رو با نسخه های جدید gantry که از less پشتیبانی میکنند ، شما باید تغییرات رو در فایل های less لحاظ کنید و کش سایت رو پاک کنید تا تغییرات لحاظ بشه

ولی گویا شما تغییرات رو در فایل های css اعمال کردید که با حذف کش یا منقضی شدن اون ها ، سایت به حالت اول برگشته

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنونم ازپاسختون دوست عزیز ، ولی من فونت یکان رو توفایل Template.less معرفی کردم ولی فقط برای صفحه اول سایت کار میکنه من میخام برای کل صفخات سایت همین فونت باشه عکسی از فایلهای less روبراتون گزاشتم ممنون میشم بیشتر منرراهنمایی بفرمایید ؟ یعنی من باید کدوم فایل ها رو ویرایش کنم ؟

[ATTACH=CONFIG]7892[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط پرند

لطفا از عنوان مناسب برای تاپیک های خود استفاده کنید . عنوان اصلاح شد .

باید با فایرباگ بررسی کنید ببینید فونت هارو از چه مسیری بارگزاری میکنه و آیا فونت در css درست انتخاب شده یا خیر . بعد نسبت به تغییر دستورات اقدام کنید .

اینکه چرا در برخی صفحات یک فونت و در صفحات دیگه فونت دیگه لود میشه .

و اینکه همونطور که مهندس طاهری فرمودند شاید از کش میخونه ، خالی کنید تست کنید . و یا j2store رو موقتا غیر فعال کرده و پس از خالی کردن کش تست کنید .

برای راهنمایی بیشتر باید سایت آنلاین باشه بشه کد هارو بررسی کرد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری