amir-ali

خریدن افزونه های paid ؟

10 پست در این موضوع

سلام

چند وقت پیش یکی از دوستان sh404sef رو هدیه به من داد

حالا رفتم نسخه جدیدش رو دانلود کنم فهمیدم که باید پوب بدم و بخرم

من چطوری می تونم مبلغ رو به اونا بدم؟ منظورم سایت سازنده افزونه هست

یه سوالم داشتم

همه کسایی که اینو دارند ، خریدن افزونه رو؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

برای خرید ارزی محصولات ؛ میتونیم در خدمتتون باشیم...در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی اعلام کنید.

موفق باشید وس ربلند

خرید ارزی مورد پیچیده ای نیست ولی خب مهندس مردانه زاده فعالیتشون در این زمینه هست و به مراتب با تجربه تر . ممکنه خودتون در خرید به مشکل خورده و به مقصود نرسید :)

نسخه های تجاری به مراتب حرفه ای تر و کامل تر هستند و تفاوت زیادی دارند .

ممنون

شاید یکبار مورد نباشه اما ممکنه من در آینده دفعات زیادی بخوام اینکار رو تکرار کنم و فکر کنم باید اینکار رو خودم انجام بدم.

اما اینکه چطوری می تونم اینکار رو کنم برام سواله

از چه طریقی میشه به حساب اون ها پول ریخت ؟ کارت چه بانکی؟

" نسخه های تجاری به مراتب حرفه ای تر و کامل تر هستند و تفاوت زیادی دارند . "

یعنی این افزونه نسخه رایگان هم داره؟

داخل انجمن پارس جوم هم این رو پرسیده بودم که اقای گنجی گفتند نسخه نال هم وجود داره.

با توجه به اینکه فعلا نمی تونم افزونه رو بخرم(ویزا کارت ندارم)فعلا آخرین نسخه نال شده رو از یه سایت ایرانی دانلود کردم

می خواستم بدونم سایت های ایرانی که نسخه نال رو قرار میدند هم ممکن تو افزونه کد مخرب بزارند؟

سلام علیکم

سایتهای نالر ایرانی خیر؛ اکثراً کاری جز دانلود از سرورهای نالرهای روسی و عربی و چینی و بعد آپلود سروی خودشون انجام نمیدند!!!

مهمترین کاری که بخوان بکنن اونم یه ترجمه دست و پاشکسته و درب و داغون با بسیاری مشکلات!!!

ولی این رو بدونید همون سایتهای خارجی ونالر به اندازه ی کافی تا دلتون بخواد ادیت روی سورسها انجام دادند!!

موفق باشید و سربلند

ممنون

شاید یکبار مورد نباشه اما ممکنه من در آینده دفعات زیادی بخوام اینکار رو تکرار کنم و فکر کنم باید اینکار رو خودم انجام بدم.

اما اینکه چطوری می تونم اینکار رو کنم برام سواله

از چه طریقی میشه به حساب اون ها پول ریخت ؟ کارت چه بانکی؟

" نسخه های تجاری به مراتب حرفه ای تر و کامل تر هستند و تفاوت زیادی دارند . "

یعنی این افزونه نسخه رایگان هم داره؟

خیلی ساده از خدمات سایت payment24.ir استفاده کنید. من دو سالی هست از خدماتشون برای پرداخت هام استفاده میکنم. سریع و با کارمزد منطقی کار میکنن.

به این صورت که در سایت عضو میشید، و لینک جایی که میخواین خرید کنین میذارین. بعد قیمت براتون محاسبه میشه و آنلاین پرداخت می کنید.

همین طور میتونید ازشون مستر یا ویزا هم بصورت محدود بخرید (مثلا یه 100 دلاری) و باهاش پرداخت هاتون رو انجام بدید. تموم شد یه کارت دیگه