farhad6169

درخواست افزونه ای برای گرفتن سفارش در جوملا

6 پست در این موضوع

با سلام

افزونه ای نیاز دارم که بتونه چند تا کالا رو نشون بده و طرف با دیدنشون بتونه همونجا سفارش بده

مثلا ما افزونه های فروشگاهی زیاد داریم که همگی مراحل خرید رو دنبال می کنند. اما اگر بشه این مراحل دنبال نشه و بعد از زدن کلید خرید که البته این کلید هم به کلمه سفارش تبدیل بشه، بتونه چند مورد دیگه هم به سبد سفارشتاتش اضافه کنه بعد بره به سبد سفارش و سفارش رو ارسال کنه. فقط جایی باشه که طرف بتونه شماره موبایل و اسم رو بده کافیه.

در کل باید بگم که من یک سری محصول دارم که مشتری باید بره تو سایت و شکل و قیافه و قیمت رو ببینه اگر خواست همونجا سفارش بده.

خیلی گشتم اما هنوز چیزی پیدا نکردم.

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

افزونه ای نیاز دارم که بتونه چند تا کالا رو نشون بده و طرف با دیدنشون بتونه همونجا سفارش بده

مثلا ما افزونه های فروشگاهی زیاد داریم که همگی مراحل خرید رو دنبال می کنند. اما اگر بشه این مراحل دنبال نشه و بعد از زدن کلید خرید که البته این کلید هم به کلمه سفارش تبدیل بشه، بتونه چند مورد دیگه هم به سبد سفارشتاتش اضافه کنه بعد بره به سبد سفارش و سفارش رو ارسال کنه. فقط جایی باشه که طرف بتونه شماره موبایل و اسم رو بده کافیه.

در کل باید بگم که من یک سری محصول دارم که مشتری باید بره تو سایت و شکل و قیافه و قیمت رو ببینه اگر خواست همونجا سفارش بده.

خیلی گشتم اما هنوز چیزی پیدا نکردم.

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند.

با تشکر

با درود فک کنم با این افزونه ای که شرکت RocketTheme ارائه کرده بشه کاری رو که میخواین انجام بده،RocketTheme - Joomla Extensions - RokQuickCart رایگانم هست تست کنید حتما اگه نتیجه گرفتین بگین.

ویرایش شده در توسط reza jafari

با سلام

این کامپوننتی که معرفی کردید یک فروشگاه ساده درست می کنه که به درگاه فروش وصل میشه. من اصلا درگاه و ارسال و این مسائل رو نمی خام فقط محصول رو ببینه یه توضیح کوچیک و بعد کلید سفارش، کلید هم یک فرم باز کنه تا اسم و تلفن طرف رو بگیرم. همین

با تشکر

با سلام

این کامپوننتی که معرفی کردید یک فروشگاه ساده درست می کنه که به درگاه فروش وصل میشه. من اصلا درگاه و ارسال و این مسائل رو نمی خام فقط محصول رو ببینه یه توضیح کوچیک و بعد کلید سفارش، کلید هم یک فرم باز کنه تا اسم و تلفن طرف رو بگیرم. همین

با تشکر

پس فک کنم شما به پلاگین Mail Order Pro احتیاج داشته باشید طبق توضیحات سازنده اون چیزی که مد نظر شماست رو داراست جهت دانلود به سایتش مراجعه کنید: http://3dwebdesign.org/en/joomla-extensions/mail-order-pro

پس فک کنم شما به پلاگین Mail Order Pro احتیاج داشته باشید طبق توضیحات سازنده اون چیزی که مد نظر شماست رو داراست جهت دانلود به سایتش مراجعه کنید: http://3dwebdesign.org/en/joomla-extensions/mail-order-pro

با سلام

فکر کنم که همین باشه. اما میتونید کمی بیشتر راجعبه این افزونه توضیح بدید.

پلاگینی هستش که نصب میشه و بعد میشه در مطالب جوملا قرارش داد و بعد از زدن سفارش اون مطلب رو سفارش میگیره.

اگه میشه بیشتر توضیح بدید. با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

فکر کنم که همین باشه. اما میتونید کمی بیشتر راجعبه این افزونه توضیح بدید.

اگه میشه بیشتر توضیح بدید. با تشکر

دقیقا،یک پلاگین که توضیحاتی رو که دادین خودتون روش پیاده میشه ضمنا با ویرچومارت و k2 هم سازگاری داره جهت اطلاعات بیشتر به سایت معرفی شده سر بزنید البته بنده خودم شخصا از این افزونه استفاده نکردم و فقط دارم پیشنهاد میدم.

ویرایش شده در توسط reza jafari

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری