ميثم كاظمي

ضروري -مشكلات و موارد با اديتور جوملا 3

8 پست در این موضوع

با سلام در حال كار كردن و طراحي يك سايت با جوملا 3 هستم متاسفانه با اديتور TinyMCE در حالت توسعه يافته مشكلاتي دارم كه اصلان توي نسخه جوملا 2.5 اين مشكلات نبود

1-دكمه Html دستي كه روي نسخه جوملا 2.5 بود و حالت wordpad هم داشت اصلان نمي بينم (براي بنده خيلي كاربردي هستش -چون بيشتر كد مي نويسم و چك مي كنم )

2-وقتي عكسي رو روي اديتور ايمپورت مي كنيم و بعد روي عكس براي تنظيمات كليك مي كنيم ديگه تنظيمات تراز عكس،استايل و ......نداره(اينم براي خيلي ها كاربرديه)

بي زحمت دوستاني كه اطلاعاتي دارند راهنمايي كنند ممنون مي شم !:21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر اینقدر حرفه ای هستید تعجب است که از JCE ادیتور استفاده نمی کنید :dadad4: به رایگان در سایت سازنده برای تمام نسخه های جوملا موجود است .

تشكر ولي اديتور JCE هم نصب كردم اونم خوبه ولي يك مشكل داشت اين كه وقتي در حالت نمايش كد بود كدها از راست به چپ نوشته مي شوند كه نمي شه باهاش كار كرد ....تنها راهش اينه كه زبان مديريت جوملا رو انگليسي بزارم تا وقتي براي كد html خواستم كد بنويسم از چپ به راست بنويسه ....

دوستان عزيز اگر تجربه اي دارند بازم ممنون مي شم راهنمايي كنيد شايد مشكل بنده حل شد ...

من چون کلا با مدیریت انگلیسی کار میکنم مشکلی ندارم . در ویرایشگر متن رو درگ کنید و کنترل و شیفت چپ رو بزنید از چپ به راست میشه

براي بنده كاربا مديريت انگليسي كمي سخته ....كلان انگاري چون هنوز جوملا 3 يكسري چيزاش براي زبان فارسي يا rtl بودن اوكي نشده بايد با مديريت انگليسي كار كرد ...ولي كلان بنظرم اين ضعفه كه اديتور جوملا 2.5 از امكاناتش كم شده كمي اذيت شدم ..من مرتباً با html دستي توي جوملا كار مي كنم و هي نميشه كد درگ كنم بايد مستقيم بنويسم و تست بگيرم ...والان مشكل دارم با هر اديتوري كار مي كنم يه جور مشكل داره....موندم چي كنم ...:21:

من الان تست کردم . خود ویرایشگر جوملا مشکلی نداره . از چپ به راسته در حالت کد . نسخه 3.3.6 . شما چجوری به حالت کد میرید ؟

خود ويرايشگر جوملا مشكلي نداره ولي 2مشكل داره

1-كلان حالت word pad توي html دستي ديگه نداريم(البته زياد مهم نيست ولي گاهي واقعان خوبه)

2-تنظيمات براي تصوير نداره (مثل تراز-استايل.....) بايد براش توي كد html دستي تنظيم كني كه خيلي سخته

:21:

دوست عزیز چه کاری هستش وقتی ادیتور های حرفه ای مثل JCE و یا JCK برای جوملا ایجاد شده و واقعا از همه لحاظ کامل و عالی هستش ، بیایی باز با ادیتور ساده جوملا کار کنی اخه !

بعد اینکه اون المان اضافه کردن تصویر در ادیتور دیفالت جوملا بخشی داره تحت عنوان Advanced که میتونی داخل کادر style اون استایل و ظاهری که میخواهی بدی.

ولی در کل پیشنهاد میکنم بری سمت ادیتورهای حرفه ای معرفی شده که فوقالعاده برای بهینه سازی هم مفید هستند .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری