dost

فعال یا غیرفعال کردن magic_quotes_gpc

9 پست در این موضوع

با زحمت تونستم به جوملا 3.4 ارتقا بدم اما ارور میده که باید magic_quotes_gpc غیرفعال بشه. به مدیر هاست که میگم، میگه امکانش نیست این گزینه غیرفعال بشه.

حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟میخواستم ببینم چه ایده ای دارید تا من بتونم اینو غیرفعال کنم

اگه غیرفعال نشه مشکلی ایجاد میکنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یعنی چی امکانش نیست غیر فعال بشه ? این دیگه چه هاستیه!!

به هاست بگید اجازه ساخت فایل php.ini رو برای شما فعال کنند خودتون غیر فعال کنید . روش کار توی گوگل سرچ کنید

ممنون

بهشون گفتم.گفتند پیگیری می کنیم.

یه سوال:دقیقا کار این magic_quotes_gpc چیه؟آخه مدیریت بالا میاد...

من یه قالب خواستم آپلود کنم ارور داد ممکن هست بخاطر این باشه؟؟؟

قالب رو چطور نصب کردید ?

این ها یک سری توابع هاست هستند . توضیحش زیاد و پیچیدست . شما هم نیاز ندارید بدونید چیه .

مثلا اینکه در جوملای شما ایمیل ارسال میشه این یک تابع هست که روی هاست شما فعال شده و این امکان رو به شما میده .

بله .احتمالش هست . تابع مهمیه برای جوملا که حتما غیر فعال باشه .

برای غیر فعال کردن دستی در گوگل سرچ کنید . باید یک فایل بسازید در پوشه ی سایت و چند خط کد داخلش کپی کنید درست میشه . بعد از فعال کردن php.ini

بله سرچ کردم.فقط منتظرم که ببینم مجوزش رو دارم بسازم یا نه. یه لینک تو جوملای جهانی پیدا کردم که قشنگ توضیح داده.

قالب رو از طریق مدیریت افزونه و نصب انجام دادم.قالب theme org که برای جوملا 3 هست.

دوستان چیکار کنم؟

مدیر هاست میفرمایند که :

php.ini را نمیتوان برای یک هاست باز کرد بلکه باید برای کل سرور باز شه و ممکن است مشکل امنیتی در سرور به وجود بیاره

هاستتون رو عوض کنید . این ها خواسته های ابتدایی هستند که باید هاستینگ انجام بده . مخصوصا مدل اول. فکر کنم اصلا بلد نیستند این کار هارو انجام بدهند و بعد ها مشکل خواهید خورد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری