alikheradmand

فیلم های آموزشی سیستم مدیریت مراکز آموزشی guru

4 پست در این موضوع

سلام

همینطور که میدونید سیستم مدیریت مراکز آموزشی guru بهترین افزونه مدیریت مراکز آموزشی برای جوملاست و دارای امکانات واقعا حرفه ای و کامل برای مدیریت این مراکز می باشد

البته کار با این افزونه پیچیدگی های خاص خودشو داره

این افزونه قابلیت دریافت و مشاهده ویدئو آموزشی از سایت سازنده را دارا میباشد. برای استفاده از این قابلیت باید اشتراک آن را پرداخت کنید تا آموزش های ویدئویی را مشاهده کنید.

من مجموعه کامل این اموزش های ویدئویی ( 22 ویدئو ) را در تهیه کرده ام

دوستانی که تمایل به تهیه این مجموعه دارند از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با توجه به سوال دوستان از سرفصلهای فیلم های اموزشی، عناوین رو براتون قرار میدم:

01-Overview of Guru

02-Setting up PayPal with Guru

03-Adding a course on the backend

04-Adding table of content

05-Adding a lesson

06-Adding an order on the backend

07-subscription plans

08-system emails

09-Adding a Quiz

10-Adding a teacher

11-settings payment plugins

12-settings media

13-settings layout

14-settings progress bar

15-settings promotion box

16-settings style

17-settings general

18-settings email

19-Adding media

20-Adding a student

21-Adding a promo code

22-Edit the language file

سلام،

من به خود برنامه Guru نسخه ی 3.2 یا 3.3 (که اخیراً منتشر شده) نیاز دارم. آیا می تونم از شما خریداری کنم؟

ممنون

سلام،

من به خود برنامه Guru نسخه ی 3.2 یا 3.3 (که اخیراً منتشر شده) نیاز دارم. آیا می تونم از شما خریداری کنم؟

ممنون

سلام

متاسفانه این نسخه را در اختیار ندارم

با سپاس از پیام شما