dost

درخواست ماژول نمایش اخبار به صورت باکس

4 پست در این موضوع

سلام دوستان

من ماژولی میخوام که مثلا به صورت جعبه در وسط صفحه چهارتا box باز بشه که در هر box به یه category ارتباطش بدم تا آخرین مقاله ها در اون قرار بگیره.

یه ماژول به اسم News show pro gk5 نصب کردم اما خیلی سخته کار کردن باهاش.فقط یه صفحه اخبار میاره شامل تا خبر.هرکاری میکنم که مثلا تا خبر رو در چند صفحه بیاره نمیاره.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

News show pro gk5 یکی از بهترین افزونه های نمایش آخرین مطالب هر مجموعه هستش که با این افزونه به راحتی میتونی مطالب اول یک سایت خبری ایجاد کنید ... اما اینکه از این ماژول نتونستید به راحتی کار کنید بحثش جداست . بهتر هستش که یه سری نمونه ای که به نظرتون برای کاری که می خواهید مفید هستش قرار بدید تا ماژول نزدیک به اون بهتون معرفی بشود .

ممنون از راهنماییت

گلوبال نیوز رو انتخاب کردم

ممنونم

گلوبال نیوز هم افزونه خوبی هستش برای اینکار اما به پای امکاناتی که News show pro gk5 نمی رسه ... اما باز هم در کل به قالب شما بستگی داره و ظاهر اون .

موفق باشید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری