ahora

استخدام نیروی کار - شیراز

3 پست در این موضوع

درود بر همه ی دوستان.

شرکت "پاپ مارکتینگ" به چند نیروی کار در دفتر بصورت تمام وقت و پاره وقت نیاز دارد. از دوستانی که مایل به کار در زمینه های ذکر شده در زیر هستند دعوت به همکاری میکند.

گرافیست و طراح

2 نفر (خانم یا آقا)

طراح وب و جوملا کار

1 نفر

سئو و Social Media Networking

1 نفر

برنامه نویس (سیستم عاملهای موبایل و ...)

1 نفر

منشی

1 نفر

فرم پیوست را دانلود کرده، گزینه ها را پر کنید و برای ما به ایمل زیر با موضوع: (استخدام) ارسال کنید:

masoudbemani7[at]gmail[dot]com

توضیحات:

• خواهش میکنیم تمامی گزینه ها را پر کنید
  • در صورت امکان یک عکس پرسنلی یا پروفایلی از خودتان ارسال کنید
  • توضیحاتی که به فرم اضافه میکنید را با رنگ آبی تیره بنویسید تا از پرسشها به راحتی تمیز داده شود
  • پس از دیدن فرم ارسالی از سوی شما، از طرف شرکت با شما تماس گرفته و مصاحبه حضوری انجام میشود. پس در تکمیل اطلاعات تماس دقت کنید
  • مصاحبه پس از ایام نوروز انجام میشود.
  • پرسشهای خود را در همین تاپیک مطرح کنید.

فرم استخدام بصورت وورد

[ATTACH]8157[/ATTACH]

فرم بصورت پی دی اف

[ATTACH]8158[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باعرض سلام

ظاهرا ایمیل شما اشتباه تایپ شده بنده اطلاعات رو پ.خ کردم

موفق باشید

باعرض سلام

ظاهرا ایمیل شما اشتباه تایپ شده بنده اطلاعات رو پ.خ کردم

موفق باشید

ممنونم. ایمل درست هست آقا علیرضا. بخاطر اینکه ایملهای اسپم برام نیاد اینطوری نوشتم ایملم رو. میدونید که اگر بصورت معمول تایپش کنم دیگه تبلیغات میریزه رو سرم.

الان دوستان دارن بهم ایمل میدن و بهم رسیده.

[at] = @

[dot] = .

سپاس. مشخصاتتون رسید.