milad.spark

درج اختصاصی مطلب

9 پست در این موضوع

سلام ، ضمن تبریک سال نو ، در sparknet.ir در قسمت منو پشتیبانی ، پشتیبانی تلفنی 24 ساعته ، زمانی که صفحه این منو باز شد در سمت چپ که یک منو عمودی است ، به نام منو عمودی یک گزینه

می خوام اضافه کنم زیر درایور مودم اماسوال اینجاست ، چطور می تونم به مطلبی لینک بدم که محتواش رو نمی خوام هیچ جایی نمایش بده ، نه در منو ها نه در مطالب ، چون اگر در مطالب هم بزارم باید منتشرش کنم که در قسمت مطالبم منشتر

می شه و من این رو نمی خوام ، می خوام اختصاصی فقط اینجا نمایش بده

راهکار چیه به نظرتون ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

خب این رو که می دونم ، مشکل اینه ، لینکش رو به چه صورت بگیریم در منو بزارم ؟؟!!!!1 :auau:

اگه سئو مهمه یک منو مخفی بسازید . اگه مهم نیست از لینک با شناسه مطلب استفاده کنید . جای xxx شناسه ی مطلب رو قرار بدید

index.php?option=com_content&view=article&id= XXX

تشکر ، جطور می شه منو مخفی ساخت ؟

برای اینکار توی مدیریت منوها یه گروه منوی جدید بسازید و دیگه براش ماژول منویی جهت نمایش در سایت نسازید و منوی خودتون رو داخل اون گروه ایجاد کنید

انجام دادم ، ولی تنها صفحه مورد نظر که در اون قرار داریم رفرش می شه ، مشکل چیه به نظرتون ؟

منو لابراتوار کسپرسکی >> درباره لابراتوار کسپرسکی >> منو عمودی سمت چپ >> گزینه تست متن یک چیز دیگره ، اما دوباره مجدد صفحه رفرش می شه

http://sparknet.ir/index.php/online-sell/security-4:hooom::33:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری