maralweb

سوال در مورد سئو سایتم

6 پست در این موضوع

پس از نصب کامپوننت سئو و بررسی صفحات

در دو نکته به من تذکر داده

1 - تعداد لینک های داخلی و خارجی سایت بیشتر از 100 می باشد . من هر چی تو صفحه مورد نظر می گردم لینکی پیدا نمی کنم.

2 - تو اسلاید شو تصاویری به کار بردم ک اندازه شو مشخص نشده تو ماژول اسلاید شو جایی مشخص نیست که طول و عرض شونو مشخص کنم در این جور مواقع باید چیکار کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

مگه تعداد لینکها رو منوط بر یک صفحه محاسبه کرده یا کل سایت؟

در سایت روی عکس خود راست کلیک کرده و گزینه inspect element رو انتخاب و آدرس دقیق رو مشاهده و تغییرات را اعمال کنید.

درود

مگه تعداد لینکها رو منوط بر یک صفحه محاسبه کرده یا کل سایت؟

در سایت روی عکس خود راست کلیک کرده و گزینه inspect element رو انتخاب و آدرس دقیق رو مشاهده و تغییرات را اعمال کنید.

منوط به کل صفحه است ؟

می دونم عکس ها کجا تواسلاید شو به کار بردم منظورم اینه تو اسلایدشو جایی برای مشخص کردن طول و عرض نیست ؟؟ در این جور مواقع باید چیکار کرد ؟؟؟ آیا باید از دیگر ماژول ها استفاده کرد ؟؟؟

ی سوال دیگه وقتی ما از کامپوننتی استفاده کردیم و ادرس ها رو بهینه کردیم چقدر طول می کش آدرس های قبلی که الان تو گوگل موجوده و با مراجعه بهش با خطای 404 مواجه می شیم کلا حذف بشه ؟؟؟ آیا نیاز است کامپوننت اون ادرس هایی که به عنوان 404 پیدا کرده تصحیح کنیم ؟ اگه نکیم آیا تو سئو تاثیر داره؟

1 - تعداد لینک های داخلی و خارجی سایت بیشتر از 100 می باشد . من هر چی تو صفحه مورد نظر می گردم لینکی پیدا نمی کنم.

2 - تو اسلاید شو تصاویری به کار بردم ک اندازه شو مشخص نشده تو ماژول اسلاید شو جایی مشخص نیست که طول و عرض شونو مشخص کنم در این جور مواقع باید چیکار کرد؟

سلام از چه کامپوننتی استفاده کردین؟

نقشه سايت خود را بروز كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه لينكهاي جديد جايگزين شدند.

در گوگل وبمستر هم نوسازي كنيد در قسمت sitemap

به بخش ارور وبمستر تولز رفته و پاك كنيد.

صفحه اي هم براي ارور 404 خود بسازيد.

پس از چند روز همگي از بين ميروند تا چندين روز طبيعي است و بعد خوب مي شود شايد يك تا دو هفته

درود

لینک سایت رو قرار بدید تا بررسی بشه،

و برای اسلاید شو از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری