mili47

سوالات مربوط به تغییر چهره بسته نصبی آگهی ارس رویال

16 پست در این موضوع

سلام خدمت اساتید محترم و همیشه پاسخگو سایت

آقا یه سوال :

میشه بالای سایت هدربزرگ گذاشت ؟ 900*200 مثلا . طوری که منوهای بالا زیرش قرار بگیرن

من از قالب پیش فرض رفتم اون قسمتی که مربوط به تم هست عوضش کردم اما هدر به صورت یه بنر کوچیک سمت راست قرار میگیره .

میشه لطفا راهنمایی بفرمائید ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان و اساتید محترم

من بسته نصبی ارس رویال رو نصب کردم

یه ماژول به اسم " تبلیغات شما " درست کردم از نوع HTML سفارشی . پوزیشنش رو وفتی right قرار میدم تو سایت نمایش داده نمیشه و فقط رو حالت left نمایش داده میشه .

آیا این مربوط به دو ستونه بودنه سایت هستش ؟ اگه آره چطوری میشه کاری کرد که ماژول بره سمت راست و سه ستونه بشه ؟

لطفا کامل راهنمایی بفرمائید .

مرسی

اساتید محترم سلام

هر کاری میکنم فوتر بسته نصبی ارس رویال حذف نمیشه . پلاگینش رو از سایت ماژول پرداخت آنلاین - پی سی جوملا خریدم و نصب کردم و پلاگین هم فعال کردم اما نشد که بشه !

آدرس سایت : ارس رویال بسته نصبی پرفروش تبلیغاتی پیشنهاد ویژه ما به شما

پلاگین خریداری شده رو هم پیوست کردم که چک کنید

اگه لازمه مشخصات مدیریت جوملا رو پ.خ کنم واستون

اساتید محترم سلام

هر کاری میکنم فوتر بسته نصبی ارس رویال حذف نمیشه . پلاگینش رو از سایت ماژول پرداخت آنلاین - پی سی جوملا خریدم و نصب کردم و پلاگین هم فعال کردم اما نشد که بشه !

آدرس سایت : ارس رویال بسته نصبی پرفروش تبلیغاتی پیشنهاد ویژه ما به شما

پلاگین خریداری شده رو هم پیوست کردم که چک کنید

اگه لازمه مشخصات مدیریت جوملا رو پ.خ کنم واستون

اون فوتر ارتباطی به اون پلاگین نداره فک کنم کامل به شما گفته بودم از چه مسیری باید تغییر بدید

اون فوتر ارتباطی به اون پلاگین نداره فک کنم کامل به شما گفته بودم از چه مسیری باید تغییر بدید

برادر من مشکلی واسم پیش اومد کلا 35 روزی نتونستم کار کنم . همه چی یادم رفته خو :-(

مهندس صابر عاغا فک کنم شما پایین سایتم رو ندیدی !

عزیز جان من منظورم از فوتر اون قسمت سفید رنگ پایین پایین پایین هستش و الا اون فوتر سایت که کپی رایت و لوگو رو توش مینویسه رو که خودم میدونم از قسمت ماژول ها باید ادیت کردش .

این قسمت رو که من منظورمه این قسمت سفید هستش :

logohaji2c2d6.jpg

من یادمه قبلا با همین پلاگین حذف فوتر که خریدم این قسمت سفید رنگ بالا رو پاک کردم اما الان نمیدونم چرا عمل نمیکنه !!!

مهندس صابر عاغا فک کنم شما پایین سایتم رو ندیدی !

عزیز جان من منظورم از فوتر اون قسمت سفید رنگ پایین پایین پایین هستش و الا اون فوتر سایت که کپی رایت و لوگو رو توش مینویسه رو که خودم میدونم از قسمت ماژول ها باید ادیت کردش .

این قسمت رو که من منظورمه این قسمت سفید هستش :

footer3b76.jpg

من یادمه قبلا با همین پلاگین حذف فوتر که خریدم این قسمت سفید رنگ بالا رو پاک کردم اما الان نمیدونم چرا عمل نمیکنه !!!

درود

به این مسیر برید : templates/sn_snap/asset / bootstrap / css / responsive.css

خط 192

این کد :

.row-fluid {
width: 1180px;
height: 218px;

رو اینجوری تغیر بدید :

.row-fluid {
height: auto;
overflow-x:hidden;

ببینید درست میشه ؟

درود

به این مسیر برید : templates/sn_snap/asset / bootstrap / css / responsive.css

خط 192

این کد :

.row-fluid {
height: 218px;

رو اینجوری تغیر بدید :

.row-fluid {
height: auto;
overflow-x:hidden;

ببینید درست میشه ؟

برادرم امیر صدیقی خیلی مردی . واقعا ممنون از وقتی که گذاشتی . درست شد . با سپاس فراوان :4d564ad6:

سلام خدمت مدیران عزیز و گرامی انجمن

آقا من بسته نصبی ارس رویال رو از قسمت layout رو حالت right-main-left گذاشتم و سایتم رو سه ستونه کردم !

اما الان حاشیه های کناری سمت چپ و راست رو میخوام بردارم و سایت رو واید کنم مشکل دارم .

با inspect element گوگل کروم آنلاین تغییراتی دادم اما سایت یا راست چین میشه یا چپ چین . وسط و بدون حاشیه های کناری قرار نمیگیره

میشه لطف کنید و راه حل بدید ؟ جوری که سایت واید بشه از حالت رسپانسیو هم خارج نشه ؟

آدرس :

ارس رویال بسته نصبی پرفروش تبلیغاتی پیشنهاد ویژه ما به شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری