S4DEGH

تنظیمات smtp

8 پست در این موضوع

سلام

من از افزونه های پرداخت ملت و پاسارگاد پی سی جوملا استفاده می کنم برای ارسال ایمیل می خوام از سرور جی میل استفاده کنم

تنظیمات SMTP را مثل این لینک انجام میدم اما هنگام برگشت به سایت بعد از پرداخت این خطا را می دهد.

خطا در اتصال به سرور SMTP.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بعد از اینکه پیام میده، ایمیل هم ارسال نمیشه؟ چون گاهی اوقات پیام خطا میده اما ایمیل ارسال میشه .. این مورد را چک کنید

بعد از اینکه پیام میده، ایمیل هم ارسال نمیشه؟ چون گاهی اوقات پیام خطا میده اما ایمیل ارسال میشه .. این مورد را چک کنید

ایمیل ارسال نمی شود

پس تنظیمات سرور مشکل داره . با هاست تماس بگیرید تا مشکل را برای شما برطرف کنند عزیزم . البته برای جی میل شما نیازی به تنظیمات نداشتید .. من هم از همین سیستم استفاده میکنم اما مشکلی ندارم

میان صحبتتون . با mailjet.com کار کردین؟ من هر کاری کردم نشد smptیش را برای جوملا فعال کنم. ولی ارسال گروهیش حرف نداره.حتی میشه فهمید چند تا دلیور شده.چندتا باز شده....ولی با smpt مشکل دارم .

ممکنه خروجی تابع mail شما بسته باشه.

اینو موضوع رو مطالعه کنید:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/131-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A7%D9%8A-%D8%A8%D9%8A-%D8%A8%D9%8A?highlight=%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC%DB%8C+mail

پیروز باشید

سلام طبق اون تاپیک انجام دادم ایمیل ارسال شد

الان من هر کاری میکنم سرور جی میل برام ایمیل ارسال نمی کنه و جوملا خطا سرور smtp می دهد

من هم همچین مشکلی دارم تمام قسمتهای سایتم درست کار میکنه و ایمیل رو ارسال میکنه ولی افزونه پرداخت پی سی ملی ایمیل ارسال نمیکنه تمام راهها رو امتحان کردم فکر کنم اینجا آقای طالبی باید کمکمون کنه:28:

[ATTACH=CONFIG]218[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری