چهارسوق1

برند سازی

10 پست در این موضوع

سلام من یک سایت دارم وحالا متوجه شدم که باید برند سازی کنم ایا نام برند انتخابی با نام دانه باید یکی باشد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

خب مطمئنا خیلی خیلی تاثیر داره . به نظرم حتما یکی باشه یا حداقل نام دامنه همون برند رو تداعی کنه

برند عنوان تجاری شماست که توی ذهن مخاطب ثبت میشه پس با این نام دنبال شما می گرده و عنوان دامنه هم اگه همون باشه خیلی راحت تر به نتیجه میرسه

ببینید شما بستگی نوع فعالیتتون داره مثلا شرکت پاکسان محصولات دریا و ریکا و جام و ... رو تولید میکنه

یعنی میاد روی اسم محصولاتش برند سازی میکنه نه اسم کارخونه و شرکت و بعضی ها هم میان برعکس این کار رو انجام میدن

اما برای اسم سایت بنظر شخص من اصلا نیازی نیست اسم سایت به اسم شرکت یکی باشه مگر اینکه یک برند بسیار معتبر باشید

اما شما اسم برندتون رو بگیرید دامنش رو که فقط داشته باشید ولی اسم سایتتون موضوع سایت یا فعالیتتون باشه

سلام اما بدبخی اینکه یک تعدادی فرصت طلب هرچی کلمه به ذهنشون میرسیده را ثبت کردن ومیفروشن

توان شماست که میتونه از یک اسم بی معنی و یا کم معنی یک برند تجاری معتبر بزرگ بسازه.

اینکه چقدر روی اون نام کار کنه. این تصور اشتباه رو نداشته باشید که اگه نام دامنه تون و یا مثلا اسم برندتون فلان اسم باشه .الان میتونید کولاک کنید!!!

نه اصلا اینجوری نیست!

کولاک کردن به زحمتی که روش میکشید بستگی داره.متاسفانه خیلی از نام های و دامنه های بسیار خوبی که میتونست در جهت مثبت استفاده بشه ؛ در ایران فقط و فقط و فقط و ثبت شده و بلا استفاده مونده توسط یه سری جماعت!

خودتون یک نام ایجاد کنید. دنبال کلمات و عبارات ترکیبی باشید

موفق باشید و سربلند

سلام سخن شما درست دامنه های خوب بلوکه کردن برای کاسبی حالا من که فروش صنایع دستی هستم وشاید دراینده نگاهی هم به خارج داشته باشم دامنه com برام بهتره یا ir

به نظر بنده از همین الان روی com کار کنید. Ir هم خودتون صبت کنید برای جبوگیری از سو استفاده های بعدی

درود

بله،* اگه برند با نام دومین یکی یا هم معنی باشه می تونه باعث پیشرفت در سئو سایت شما بشه.

سلام من سایت دارم اما قبلا ارموضوع برند اطلاعی نداشتم نمیدونم با همین دامنه که در پست های ارسالیم مشخصه میتونم کاری کنم یا باید دامنه جدید برم سروقتش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری