habibvafapour

طراحی قالب

9 پست در این موضوع

با سلام و خدا قوت

یه سوال فنی داشتم

من یه قالب برای طراحی دارم که میخواهم زمانی که کاربر روی یکی از لینک ها کلیک کرد اون زمان ماژول کامپوننت فعال بشه

درضمن زمانی که کاربر توی صفحه اصلی هست ماژول کامپوننت به کار بره ولی نمایش داده نشود

زمانی که وارد لینک شد مازول نمایش داده بشه ولی چند مازول که باعث نمایش داده شده بودن شده اند نمایش داده نشوند

ممنون میشم کمکم کنید

بدرود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیزم سلام

احتمالا واژه پلاگین رو با ماژول اشتباه گرفتید. ماژولها طبق تعریف « افزونه هایی هستند که در موقعیتهای قالب قرار گرفته و کار معینی رو انجام میدهند» بنابراین ماژول نمیتونه هم نمایش داده نشه و هم کاری انجام بده.

شما بهتره فیلم آموزشی جوملا 3 مهندس طالبی رو تهیه کنید و به جوملا مسلط بشید.

من css3 و html5 و jq رو بلد هستم استایل بندی رو هم کاملا بلد هستم

فقط به فریم ورک جوملا مسلط رو نیستم

من css3 و html5 و jq رو بلد هستم استایل بندی رو هم کاملا بلد هستم

فقط به فریم ورک جوملا مسلط رو نیستم

درود بر شما

موضوعی که شما مطرح کردید قابل فهم نیست عباراتی مانند پلاگین و ماژول و کامپوننت کاملا با هم فرق می کنند شما در توضیح اول گفتید ماژول کامپوننت که یه مقدار گنگ مطلب یا بیشتر توضیح بدین با مثال

یا با جاوااسکریپت اگر اشتباه نکنم می تونید بگید کاربر وقتی روی لینکی کلیک کرد ماژولی که قبلا استایل display:none گرفته براش نمایش داده بشه با توجه به توضیحاتتون تنها این بذهنم میرسه و یا اینکه ماژول رو برای کاربران ثبت نام شده مجاز بکنید و برای بازدید کننده عمومی نمایش داده نشود

دوست عزیز پیشنهاد میکنم اگر قصد طراحی قالب دارید و به html و css مسلط هستید با یکی از فریم ورک ها

gantry

t3

helix

قالب رو بدون نیاز به کد نویسی طراحی کنید و نهایتا با html و css استایل بدید بهترین شیوه این هستش کافیه این فریم ورکها رو توی نت سرچ کنید سایتشون رو اگر مشکلی بود با بنده در تماس باشید یا اینکه تاپیک بزنید

اگر اشتباه نکرده باشم ، دوستمون میخوان موقعیتcomponent (که مربوط به طرح بندی های مطالب و کامپوننت هاست ) ویک سری موقعیت دیگر در صفحه اصلی نمایش داده نشه.

اگر منظورتون رو درست فهمیده باشم ، میتونید از کد شرطی php زیر استفاده کنید.

<?php $menu = JSite::getMenu(); if ($menu->getActive() != $menu->getDefault()) : ?>
کد فراخونی موقعیت هایی که میخواین در همه صفحات بجز صفحه اصلی باشند
<?php endif; ?>

تفسیر کد به این شکل میشه : اگر کاربر در منویی غیر از منوی پیشفرض (منوی صفحه اصلی) بود ، کد های زیر رو اجرا کن !

امیدوارم مشکلتون رو حل کنه.

موفق باشید

سلام دوست عزیز درسته

میخواستم موقعیت هایی در صفحه اصلی که نمایش داده میشود در موقعیت صفحه های بعد نمایش داده نشود

و موقعیت component هم در صفحه اصلی نمایش داده نشود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری