E14K

ارتقا جوملا 1.5 به اخرین نسخه

17 پست در این موضوع

سلام دوستان

ببخشید یه سوال داشتم میخواستم بدونم من میتونم جوملا 1.5 رو به اخرین نسخه فارسی جوملا ارتقا بدم

و اگر اینکارو بکنم مطالب و قالب سایتم سالم میمونه و مشکلی پیش نمیاد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید از نسخه 1.5 به نسخه 3 مهاجرت کنید که در این مهاجرت این اتفاقات برای سایت شما خواهد افتاد

شکسته شدن لینکهای ایندکس شده در گوگل .

ناسازگاری ماژول ها و قالب با نسخه 3 (در صورتیکه نسخه 3 افزونه و قالب وجود داشته باشید میتوانید جایگزین کنید)

بهترین کار این هست شما یک بک آپ کامل از سایت تهیه کنید به لوکال منتقل بفرمایید و یک جوملا 3 نیز بروی لوکال نصب کنید سپس با استفاده از افزونه

sp upgrade اطلاعات مورد نیاز مانند کاربران و مطالب را به جوملا نسخه 3 منتقل کنید .

لوکال کجا میشه دقیقا؟؟؟؟؟؟؟

محیط وب سرور فرضی و شبیه سازی شده ای که شما از یک هاست واقعی بروی سیستم شخصی (کامپیوتر /لپ تاپ و...) بواسطه ی نصب نرم افزارهای شبیه ساز و یا وب سرویس مثل Wampp یا Xampp یا EasyPHP و... ایجاد میکنید گفته میشه.

موفق باشید و سربلند:did2:

[ATTACH=CONFIG]8779[/ATTACH]

من این کارارو کردم ولی تو قسمت بروز رسانی گیر میکنه

دوستای خوبم شرمنده

من در حال حاضر ورژن جوملا 1.5.23 هست و برای اپدیتش باید به 1.5.25 تبدیلش کنم تا بعد بتونم به 2.5 ارتتقا بدم

لطفا خیلی ساده و در حد یه مبتدی بگین چطوری 1.5.25 رو انتقال بدم

نسخه آپدیت جوملای 1.5.23 به 1.5.25 رو روی جولاتون بریزید .آپدیت میشه

البته برای ارتقا به این کارها نیازی نیست. با جی آپگرید پیشنهاد میکنم که کار نکنید چون بیشتر عذابتون رو زیاد میکنه.

آپدیت رو دستی انجام بدید....

مطلبشون ناقص هست

میشه یکی فقط دقیق توضیح بده من چطوری جوملا 1.5 رو بزارم تئی روت جوملا (نمیدونم محل روت جوملا کجاست)

لطفا بگین من چطوری میتونم جوملا 1.523 رو به 1.525 کنم لطفا مرحله به مرحله بگین

روت جوملا همونجاست که فایل ها و پوشه های سایت قرار دارند . از طریق مدیریت فایل ، در هاست باید وارد بشید . و فایل جوملا ی ورژن بالا تر رو اکسترکت کنید.

یک مطلب رو اضافه کنم. شما که میفرمایید مطلب آموزش من ناقص هست ، گمان نکنید که ارتقا ، اون هم از نسخه 1.5 به 3 چهار تا کلیک کردنه . باید به ساختار جوملا مسلط باشید . در خیلی مواقع ، ما هم به مشکلات زیادی برخورد میکنیم و حتی ممکنه اصلا آپدیت نشه .

در اون تاپیک ، روشی کاملا عملی آموزش داده شده . حالااگر از نظر شما ناقص هست من عذر میخوام :)

مطلبشون ناقص هست

میشه یکی فقط دقیق توضیح بده من چطوری جوملا 1.5 رو بزارم تئی روت جوملا (نمیدونم محل روت جوملا کجاست)

مرسی از جواباتون

من الان نسخه 1.525 رو نصب کردم ولی وقتی واردش شدم میشه اسم هاست رمز ورود و محل sql رو بدید ازینارو چجوری پر کنم

دوستان افزونه jupgrade ارور میده و من وقتی جوملا 1.525 رو توی فایل جوملا اکسترکت میکنم و موقعی که میرم تو مدیریت جوملا میگه رمز ورود نام هاست و sql رو وارد کنید الان باید چیکار کنم

با تشکر

پست ها و تاپیک های اضافه حذف شد . فقط در یک تاپیک پیگیر باشید . در صورت برهم زدن نظم انجمن ، مطابق قوانین برخورد میشود .

شما وقتی پوشه install رو حذف میکنید ، مدیریت حذف نمیشه . بلکه به دلیل عدم همخوانی ، سایت از کار میوفته که باید رفع عیب کنید ..

بهترین کار ، تاپیک انتقال محتوی هست که معرفی شد .

اگر خود سایت رو میخواید در قسمت تجاری تاپیک بزنید دوستانی که تسلط دارند بررسی کنند که اگر شدنی هست با هزینه براتون انجام بدند .

Sent from my HTC One max using Tapatalk

دموی آنلاین ، اسکرین شات یا چیزی بدید که ببینیم مشکل چیه و چطوریه.

عاقا مسعود دقیقا همین طوریه که میگی همخونی نداره برای این که همخونه پیدا کنه باید چیکار کنم

یعنیمیتونم از کامپیونت مخصوص این کار استفاده کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری