amin.poorsaeed

جوملا 2.5.5 اومد بروزرسانی کنید با قابلیت جدید کپی کردن قالب

13 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باعث افتخاره که اینو بگم جناب نوین فرد عزیز و جناب فیروزمندان از ایران در جوملا 2.5.5 با jed همکاری کردند

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

باعث افتخاره که اینو بگم جناب نوین فرد عزیز و جناب فیروزمندان از ایران در جوملا 2.5.5 با jed همکاری کردند

:

واقعا !!!! :thanks::thanks::thanks:

منبعی برای این خبر هست واقعا اینجوری :j58r36j3gcr4suxymup شدم خیلی خوشحالم :25::25::25::25:

ارسال شده در (ویرایش شده)

لینک خبر :: http://www.joomla.org/announcements/release-news/5427-joomla-255-released.html

.:: پایین صفحه ::.

متن خبر ::

Joomla! Bug Squad

Thanks to the Joomla Bug Squad for their dedicated efforts investigating reports, fixing problems, and applying patches to Joomla. If you find a bug in Joomla, please report it on the Joomla! CMS Issue Tracker.

Active members of the Joomla Bug Squad during this last release cycle include: A Firoozmandan, Akarawuth Tamrareang, Andrea Tarr, Bill Richardson, Brian Teeman, Christophe Demko, Dennis Hermacki, Elin Waring, Emerson Rocha Luiz, Ernest E Vogelsinger, Harald Leithner, Herve Boinnard, Holger Brandt, Jacob Waisner, Jean-Claude Richard, Jean-Marie Simonet, Jeremy Wilken, Juan Antonio Ruzafa, Kevin Griffiths, Loyd Headrick, Marijke Stuivenberg, Mark Dexter, Matt Thomas, Michael Babker, Nicholas Dionysopoulos, Nick A., Nick Savov, Nikolai Plath, Ofer Cohen, Prasit Gebsaap, Rachmat Wakjaer, Radek Suski, Rob Clayburn, Rob Joyce, Roland Dalmulder, Rouven Weßling, Rune Sjøen, Shaun Maunder, Soheil Novinfard, Sudhi Seshachala, Troy Hall, Viet Vu.

Bug Squad Leadership: Mark Dexter, Coordinator; Elin Waring and Marijke Stuivenberg, Team Leaders.

نحوه آپدین شدن :

مطابق تصویر :

t7446_01.png

qh019z7kdz0ayio4x3e.jpg

ویرایش شده در توسط reza.sh
نحوه آپدین شدن

سلام شاید این سوال ساده باشه ولی من چون زیاد وارد نیستم دارم سوال میکنم من اگه نسخه کامل رو دانلود کنم مثل نسخه 2.5.4 که در این سایت دانلود کردم فارسی هستش یا نه هنوز فارسی نیست؟؟؟؟؟

نه فعلا انگلیسی هست ولی شما می تونید دانلود کنید بعدش این پک رو نصب کنید به جوملا تا فارسی شه

http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/16982/74136/fa-IR_joomla_lang_full_2.5.4v2.zip

امین ماهی گیری یادشون بده چرا ماهی می دی دستشون

خیلی راحت دوست من برای اینکه جوملا شما به هر زبان دلخواه شما تبدیل شوید کافی است به صفحه زیر بروید و زبان مربوط به بسته 2.5 برای فارسی که با تگ fa هست را دانلود و از بخش آپلود افزونه آن را نصب و از قسمت تنظیمات زبان به فارسی تبدیل کنید سایت را همین تمام/.

صفحه تمام زبانها :

http://community.joomla.org/translations.html

صفحه فارسی :

http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation1_6/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=5676

گزینه کپی کردن قالب کار نمیکنه. میگه قالب کپی شد ولی قالب جدیدی توی دایرکتوری قالب ها ایجاد نمیشه!!!

کار کرد!!! ولی انگار مشکل از قالب من بود. قالب فارسی شده ی یوگریدز یا همون امیر کبیر جوملا 2.5 هست. به نظر شما چرا کپی نمیشه؟ در واقع کپی میشه ولی توی فولدر قالب ها نمیاد و دیده نمیشه! پس کجا میره این کپیش؟!

وقتی قالب کپی میکنید به این مفهوم نیست که از فایلها و پوشه اون کپی گرفته بشه در مسیر قالبها

کپی در دیتابیس ایجاد میشه و با ساختار خاص خودش که نیازی ندارید در این خصوص کاری انجام بدید

فکر کنم منظور مدیر عزیز اینه که صرفا کپی نمیشه بلکه علاوه بر کپی شدن قالب در پوشه قالب ها، در دیتا بیس هم تغییر ایجاد میشه مثلا قالبی با نام جدید در دیتا بیس برای استفاده بعدی ذخیره میشه.

درست متوجه شدم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری