10 پست در این موضوع

سلام این قسمت شمارش معکوس محصولات تخفیفی دیجی کالا قسمت قیمت وتوضیحات محصول مورد نظرعکس یا درافزونه وارد شده نمیدونم منظورم رسوندم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام این قسمت شمارش معکوس محصولات تخفیفی دیجی کالا قسمت قیمت وتوضیحات محصول مورد نظرعکس یا درافزونه وارد شده نمیدونم منظورم رسوندم

MegaDeal Template is now compatible with VM3 - JoomShaper

این قالب به صورت پیش فرض روش داره

فروشگاه سازش ویرچو مارت هست

اینم یه افزونه باز با ویرچو مارت

Demo

اما باز راه دیگه هست

ماژول کانتر دات زیاد هست. سرچ کن ببین دموهاشو. میتونی از اونا استفاده کنی. و تو صفحه بزاری زیرش هم به صورت کاستوم اچ تی ام ال محصولتو بزاری و لینک به صفحه اصلی بدی

سلام دوستان من فقط میخواهم بدونم که دراین افزونه پیشنهادویژه دیجی کالاقسمت قیمت محسول وتوضیحات محصول با فتوشاپ روی عکس محصول گذاشتن یا فیلد مخصوص برای پرکردن داره

این بستگی به افزونه داره برای فروشگاهسازهای مختلف ما این افزونه رو نوشتیم مثل هیکاشاپ و جومشاپینگ و k2store اختصاصی نوشتیم

که همه اون مواردی رو که گفتید از محصول مورد نظر به شکل خودکار میگیره و نمایش میده

خب میتونید تو جوملا جهانی بگردی

من خیلی افزونه دیدم مخصوص ویرچومارت بود و بصورت deal و کانت داون عمل میکرد.

رایگان هم داشت قبلا

سلام اقا من افزونه نمیخواهم من میخواهم بدونم این محصولی که دی جی کالا تخفیف گذاشته توضیحاتش وقیمتش با فوتوشاپ روی عکس محصول گذاشتن یا فیلد که پرکردن وعکس محصول جداست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری