armanarman

چطور میشه ثبت نام یا تکمیل پروفایل چند کامپونت رو یکجا انجام داد تو سایت

12 پست در این موضوع

سلام

من چند کامپونت مختلف تو سایتم دارم که هر کدوم جدا گانه باید پرو فایلشونو کاربر پر کنه نمی تونم کاری کنم که همهشو یکجا پر کنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شدنش میشه . نام کامپوننت هایی که جداگانه توسط کاربران پر میشود را اعلام کنید . تا براساس جداول دیتابیس راهنمایی کنم . که کدام ها میشه و کدام ها باید ویرایش بشه .

البته در قسمت ایمیل و نام کاربری همه مشترک هستند .

موفق پایدار

سلام

alphauserpoint

auction factory وارز

acepolls

joomale 1.5

متشکرم از شما که کمک می کنید

alphauserpoint کامپوننتی هست که معمولا به خیلی از کامپوننت های دیگر متصل میشه . 3 تا کامپوننت دیگری که نام بردی را به سایت سازندشون برو و در لیست پلاگین هاشون ببین برای اتصال به alphauserpoint پلاگینی منتشر کردند یا نه .

اگر منتشر نکردند .

2 تا راه هست . یکی اینکه کامپوننت ها را به alphauserpoint متصل کنی .

دومی اینکه هر 4 تا کامپوننت را با کامپوننت پیش فرض جوملا (کامپوننت com_user)متصل کنی .

من راه دوم را پیشنهاد میکنم . دلیلش هم اینه که ممکنه فردا بخوای کامپوننت دیگری هم متصل کنی. هم دردسر تغییرات در سورس کمتر داری . هم اینکه ممکنه کامپوننت های دیگر که با جدول پیش فرض جوملا در ارتباط هستند از این اتصال سود ببرند .

شما باید فیلدهای هر چهار تا کامپوننت را متصل کنید به جدول com_user . و قبل از این کار هم باید در جدول users در دیتابیس رکوردهای خود را با هر نامی که خواستید ایجاد نمایید

در بخش مدیریت هم باید همه اطلاعات دریافت را بگید از جدول users جوملا فراخوانی کنه.

پروسه کاملا ساده ایی هست.

البته این حرکت بصورت دستی هست . من اطلاع ندارم ولی شاید پلاگینی یا پلاگین هایی باشه که بشه بدون تغییرات این 4 تا کامپوننت را با هم متصل کنه .من این راه را به شما پیشنهاد دادم در صورت نبود پلاگین برای اتصال اینها به همدیگر

ولی این را میدونم بخش فیلدهای ثبت نامی کامپوننت های بزرگ اکثرا پلاگینی برای اتصال به alphauserpoint دارند

موفق پایدار

ممنون میشم روش دوم رو که ترجیح می دید را برام بیشتر توضیح بدید تا بتونم انجام بدم

متشکرم

ببین اگر بخوام توضیح بدم خیلی طولانی میشه . درست خیلی سخت نیست ولی خیلی باید تایپ کنم . تا یک فیلد را بتونم بهت توضیح بدم . چون باید تغییراتی در چند فایل ایجاد کنی . و ضمنا باید رکورد هم در دیتابیس ایجاد بشه

یادم شخصی اموزش اضافه کردن فیلد به فرم ثبت نام را در نت گذاشته بود . جستجو کن پیدا میکنی . اون را یاد بگیری و طبق فیلم انجام بدی 90 درصد راه را رفتی . و فقط اتصال 4 تا کامپوننت به سیستم ثبت نام جوملا میمونه .که خودم بهت میگم چیکار کنی

شرمنده که نتونستم تایپ کنم . چون هم حجمش خیلی زیاد هست . هم اینکه با توضیحات مختصر به نتیجه نمیرسی .اگر فیلم را پیدا کنی ظرف نیم ساعت هم کارها را انجام میدی .

تو نت سرچ کن " آموزش اضافه کردن فیلد به فرم ثبت نام جوملا" اینو سرچ کنی پیداش میکنی .

ادرس سایت رو برام بزار تا نوع فرم ها و تعداد فیلد ها را ببینیم چند تا هست.

موفق پایدار

سلام من یه افزونه پیدا کردم که فیلد اضافه میکنه البته هنوز تست نکردم

می خواستم چک کنید اگه از این استفده کنم میتونم بعد همه افزونه هام رو بهم وصل کنم

متشکرم

آره یادم همچین افزونه هایی بود که میشد فیلد اضافه کرد . برای جوملا الان دیگه همجور افزونه ایی هست . فقط کافی تو بخش افزونه های جوملا سرچ بزنی.

موفق پایدار

حالا میشه بهم یاد بدید چطور به هم وصل کنم

این پروفایل ها رو

سلام و درود بر شما دوست عزیز Mohammad Deljou

ممنون میشم کمکم کنید تا این چند تا افزونه رو بتونم فرم ثبت نام هاشو نو به هم وصل کنم قبلا سریع جواب می دادید اما انگار 2 روزی هست که سرتون شلوغه و ما رو فراموش کردید

ممنون میشوم

سلام و درود بر شما دوست عزیز Mohammad Deljou

ممنون میشم کمکم کنید تا این چند تا افزونه رو بتونم فرم ثبت نام هاشو نو به هم وصل کنم قبلا سریع جواب می دادید اما انگار 2 روزی هست که سرتون شلوغه و ما رو فراموش کردید

ممنون میشوم

درود

بله درسته چند روزی هست هم سرمون شلوغ شده . هم کمتر وقت میکنیم .به نت سر بزنیم . که انشاالله تا هفته اینده این مشکل بر طرف میشه.

در مورد سوال شما

گفته بودید افزونه ایی را پیدا کردید . آیا این افزونه بدرد شما نخورد ؟ یا کمبود هایی داشت.

اتصال افزونه گفتم بصورت دستی امکان دارد اما توضیحاتش خیلی زیاد میشه . و امکان تایپ برای من نداره .

همانطور که قبلا گفتم قبلا توسط شخصی "فیلم اموزش اضافه کردن فیلد ثبت نام به فرم ثبت نام جوملا" در نت منتشر شد. شما اگر این فیلم را ببینید کاملا متوجه میشید که باید چیکار کنید و فیلد ها و جداول دیتابیس را چگونه ایجاد کنید . فقط بحث

اتصال میمونه که اون موقع من میتونم راحت بگم چطوری متصل کنی به یکدیگر .

شما اون فیلم را پیدا کن و نگاه کن . تا با اصل مطلب اشنا بشید .

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری