mo-hammad

سه سوال مهم در مورد سایتم

17 پست در این موضوع

سلام اولین سوالم اینه که راهی هست گلوبال نیوز تصاویر خارج از هاست رو هم نمایش بده - آخه فقط تصاویری که تو پوشه امییج باشه رو نشون میده و تصاویری که رو ساتهای آپلود عکس آپلود شده رو نشون نمیده و فقط لینکش رو به صورت

نوشته image نشون میده

و دومیش: من قبلا این مشکلو نداشتم ولی جدیدا هر منوییی ایجاذ میکنم وقتی از طریق سایت واردش میشم متن اون منو رو به بزرگی تایپ میکنه - در حالی که در منوهای گذشتم اصلا اسم منو رو تایپ میکنه

و این سایت رو زشت کرده ببینید :

esh.jpg

و سوال سوم - در هنگام ساخت منوها ما امکان تعریف توضیح و تگ رو داریم براشون آیا در سئو تاثیر داره که برای منو تگ و توضیح بنتویسی؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل اول رو نمیدونم استفاده نکردم ازش

مشکل دوم توی تنطیمات منو که ایجاد میکنی بخشی هست به اسم نمایشه صفحه > داخل این بخش نمایش عنوان رو غیر فعال کن.

مشکل سوم اگه راجب سو بخوای بپرسی من که میگم هرچی گوگل از سایت میبینه همین منو ها هستن - سعی کن واسه منو ها عنوان جالبی استفاده کنی متا ها رو جوری بنویس که متفاوت و در عیت حال بیشترین سئو رو داشته باشه و

همچنین توی سوال قبلیت که گفتم نمایش عنوان رو غیر فعال کنی درست بالای اون بخشی هست به اسم عنوان صفحه مرورگر این عنوان خیلی مهمتر از عنوان خود منو هست اینو خیلی با دقت بنویس چون توی جستجوی گوگل متنی که واسه طرف نمایش داده میشه همین متنه و زیرش هم توضیح متا رو واسش میاره

یعنی جست و جوی گوگل اسم لینکت با عنوان مرورگر نمایش داده میشه و زیرش نوشته های کوچیکی که میاره توضیح متا هستن .

موفق باشید امیدوارم سوال اول هم حل بشه

تو سابتم تو بعضی منوها مطالب جدیدتر میره آخر عوض اینکه اول باشه چیکار کنم؟

تو چه فایلی ؟ تو فایلهای css قالب ؟ کدوم فایلیش دقیقا

بعد ربطی به تنظیمات خوب جوملا نداره ؟

و یه سوال دیگه من discription کلی جوملا رو تغییر دادم اما هنوز تایتلی که روی tab مرورگر زده میشه اون چیزی هست که در ابتدای نصب جوملا نوشتم - چجوری تغییرش بدم ؟

تو چه فایلی ؟ تو فایلهای css قالب ؟ کدوم فایلیش دقیقا

بعد ربطی به تنظیمات خوب جوملا نداره ؟

و یه سوال دیگه من discription کلی جوملا رو تغییر دادم اما هنوز تایتلی که روی tab مرورگر زده میشه اون چیزی هست که در ابتدای نصب جوملا نوشتم - چجوری تغییرش بدم ؟

بله، باید برید توی Templates/TemplateName/css/template.css

برای مشکل دوم، چند تا دلیل ممکنه وجود داشته باشه:

• ممکنه کش ببینید. از ctrl+f5 استفاده کنید.
  • ممکنه تیتر از جای دیگری می آید. پیشنهاد می کنم ماژول ها را هم ببینید.

وقتی با ie سورس وبسایت رو باز میکنم جلوی title همون چیزی رو زده که نمیخوام باشه خیلی گشتم این فایل سورس رو تو هاست پیدا کنم تا دستی تغییرش بدم ولی نمیدونم کجاست

وقتی با ie سورس وبسایت رو باز میکنم جلوی title همون چیزی رو زده که نمیخوام باشه خیلی گشتم این فایل سورس رو تو هاست پیدا کنم تا دستی تغییرش بدم ولی نمیدونم کجاست

برای ویرایش title tag باید به منو، منوی اصلی، رفته و به پارامتر ها (سیستم) مراجعه کنید. و عنوان صفحه را تغییر دهید.

این قسمت که اسلا همچین چیزی نداره - در تب اول هم فقط تغییر توضیحات بود

ddddddddddddd.jpg

الان نگاه کنید روی تب فایر فاکس تو همین صفحه ای که ما هستیم یعنی تو همین تاپیک زده سه سوال مهم درمورد سایتم

خوب من سایتم رو توضیحاتش رو در بخش تنظیمات کلی عوض کردم فکر کردم این قسمت هم تغییر میکنه اما نکرد الان باید چیکار کنم دقیقا درست بشه ؟

دوست من هر صفحه شما یک عنوان داره که از طریق منویی که به اون صفحه میره نام گزاری میشه. برای عنوان صفحه از خود منو باید اقدام کنید دقیقا همون قسمتی که قبلا گفتم که حتی برای سئو هم اهمیت داشت همون قسمت

قسمتی که شما هستید تنظم پیکربندی خود جوملاست در صفحه اول این بخش نام سایت ( هر چیزی که می خواهید در تمام صفحات نمایش داده بشه) رو وارد کنید و درست در همون صفحه قسمت نمایش نام سایت در عنوان مرورگر را روشن کنید تا هم اسم سایت شما بر روی مرورگر نمایش داده بشه و هم اسم صفحه مورد نظر

برای پیدا کردن کد های css هر بخش میتونید از افزونه firebug برای موزیلا استفاده کنید.

ببخشید که باعث سردرگمی شما شد. اما اگه به منو ها، منوی اصلی و آیتم اصلی کلیک کنید، گزینه های تایتل و description رو می بینید:

[ATTACH=CONFIG]9056[/ATTACH]

یه سوال دیگه من الان یه ماه میشه سایتم راه افتاده و برای کلماتی که دوست دارم تو جستجو اول بشن الان طبق یه آنالیز از همین آنالیزورای اینترنتی و خودکار الان رو اون کلمات تقربا 80 - 90 ام هستم یعنی در صفحات گوگل

این طبیعی هست ؟

یه سوال دیگه من الان یه ماه میشه سایتم راه افتاده و برای کلماتی که دوست دارم تو جستجو اول بشن الان طبق یه آنالیز از همین آنالیزورای اینترنتی و خودکار الان رو اون کلمات تقربا 80 - 90 ام هستم یعنی در صفحات گوگل

این طبیعی هست ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری