farhad6169

مشکل با css و قالب

14 پست در این موضوع

با سلام

بعد از کلی وقت گذاشتن برای طراحی سایت یک شرکت دیدم که وقتی می خام محصولات رو بصورت بلاگ نشون بدم در 3 ستون قالب این اجازه رو نمیده. در منو میرفتم و تعداد ستون ها رو برای طرح بندی بلاگ 3 قرار میدادم اما در این قالب نمی شد ولی در یه جوملای دیگه با یه قالب دیگه 3 ستونه میشد.

بعد از کلی کلنجار راهی پیدا نکردم و شروع کردم به کد زدن در CSS که با عرض دادن به موقعیت ستون به 33% بالاخره سه ستونه شد.

حالا مشکل اینجاست که محصولات مثلا شماره 1 و 2 و 3 و ... بجای اینکه کنار هم چیده بشن، زیر هم چیده شدن

لینک سایت

لینک قالب دمو در سایت شرکت زوو

و مشتری هم میگه باید محصولات من طبق شماره کنار هم چیده بشن.

درضمن تو تنظیمات قالب خیلی تنظیمات هست ولی هیچ جا چیزی راجعبه تعداد ستون های بلاگ چیزی پیدا نکردم.

دوستانن اگه ممکنه بررسی کنن و اگر تونستند راهنمایی بفرمایند.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام فرهاد جان

دقت کردی وقتی صفحه سایت رو به پایین اسکرول میکنی صفحه به سمت راست پرش داره. ساختار قالب بهم خورده. بهتره از قالبی که مشکلات اینچنینی داره استفاده نکنی.

البته با توانایی که از شما سراغ دارم حتما این مشکل رو رفع میکنی.

درمورد کاری که زدی :

من اولین بار هست که کارهاتو میبینم و بهت تبریک میگم کارت واقعا حرفه ایه. امیدوارم همیشه موفق باشی دوست عزیزم.

ویرایش شده در توسط CO-2014

سلام آقا رضای گل

آره این کلاس در موقعیت قالب هستش و با اسکرول حرکت داره. من با موزیلا که کار می کنم پرش ندیدم :auau: . به نرمی از چپ و راست وارد میشن و جای خودشون مستقر میشن.

اما با کروم این مشکل بود و چون کروم من خیلی سنگینه و میدونم مشکل داره و از طرفی دیدم که موزیلا این مشکل رو نداشت گفتم که مشکل از کروم منه!

حالا که شما هم اینرو دیدید و مطرح کردید باید ببینم اگه واقعا زیادی اذیت کرد باید این کلاس رو ازش بگیرم.

در مورد کار هم خیلی ممنونم، نظر لطف شماست.

بالاخره داره تموم میشه :4d564ad6:

واقعا اذیتم کرد

موفق باشی دوست عزیزم

با این قالب به قدری که بدونم سیستم بلاگ چند ستونش چطوریه کار نکردم.

اما چیزی که مشخصه ، سورس باید تغییر کنه.

البته میتونیم با css کاری کنیم که جای ستون و ردیف عوض بشه ، اما این زمانی جواب میده که مجموعه مطالب مربعی باشن ، یعنی تعداد ردیف و ستون برابر باشه و مربع ما کامل بشه ( یعنی الان در صفحه ی میز مدیریت به جای 8 آیتم 9 آیتم باشه)

کد css هم به این شکل میشه :

.blog .items-row {
   display: inline-block !important;
   width: 33%;
}
.blog .items-row .item {
   width: 100% !important;
}

همونطور که می بینید از ستون سوم همه چیز به هم میخوره. برای درست شدن یا باید 9 تا بشن یا اینکه 2 ستونه و دوصفحه بسازید. ( دو تا مربع 4 تایی)

اگر این راهکار مشکل رو حل نکرد و نتونستید مجموعه مربع بسازید ، محتویات پوشه html قالب رو زیپ کنید و قرار بدید تا بنده و دوستان بررسی کنیم و یا دسترسی هاست و جوملا رو پیام خصوصی کنید تا سورس و قالب بررسی بشن.

موفق باشید

با تشکر

این روش، روش جالبی بود اما کاملا به هم ریخت.

براتون دسترسی رو ارسال کردم

با تشکر

یه گزینه رو یادم رفته بودم بگم که یادم افتاد و روی تنظیمات منوتون اعمال کردم درست شد.

در تنظیمات منو ، زیر بخش تعداد ستون ها و ... ، یه فیلد به نام «چینش چند ستونه» وجود داره. اون رو روی سرتاسر بگذاریم ، درست میشه.

پسوردهاتون هم تغییر بدین

موفق باشید

یه گزینه رو یادم رفته بودم بگم که یادم افتاد و روی تنظیمات منوتون اعمال کردم درست شد.

در تنظیمات منو ، زیر بخش تعداد ستون ها و ... ، یه فیلد به نام «چینش چند ستونه» وجود داره. اون رو روی سرتاسر بگذاریم ، درست میشه.

پسوردهاتون هم تغییر بدین

موفق باشید

با تشکر فراوان از شما.

این گزینه همیشه روی سرتاسر بوده :auau: و هیچ وقت نیاز نبوده که عوض بشه.

من چقدر درگیر CSS بودم. :ooof::ooof:!book]

باز هم تشکر

جناب طاهری عزیز

اگه دقت کنید به سایت می بینید که یک سری مطلب رو بصورت ویژه منتشر کردم و در صفحه اول قرار گرفته اند.

وقتی روی لینک هر کدام می زنیم وارد اون مطلب میشه.

آیا راهی هست یا افزونه ای هست که وقتی کلیک میشه بجای اینکه وارد محتوای مطلب بشه وارد بلاگ اون مجموعه از محصول بشه؟

با تشکر

یعنی میخواهید لیست مجموعه ها بیاد؟ این که خودش نوع منوی مخصوص داره. به تنظیمات آیتم منوی صفحه اصلی بروی و نوع رو بزارید روی همه مجموعه ها.

نه، همین حالتی که میاد خوبه ولی لینکش باید عوض بشه. وقتی روش کلیک میشه باید بشه مجموعه رو بصورت بلاگ نشون داد، اما العان اون مطلب باز میشه.

چیزی که فعلا به ذهن من اومده اینه که یه سری مطلب بسازم و در صفحه اول بصورت ویژه نمایش بدم و لینک بلاگ مجموعه رو به یک باتوم بدم.

اگر شما در منوی محصولات روی مثلا " میز مدیریتی " کلیک کنید صفحه ای باز میشه از تمامی میزها.

روی صفحه اصلی وقتی روی لینک میز کلیک میشه، باید همین صفحه ای که با منو باز شد، با کلیک روی اون لینک باز بشه.

انشااله که مطلب رو رسونده باشم

با عرض پوزش پست شماره 12 اشتباهی ارسال شده است. مدیران لطفا پاک کنند و مشکل بنده هم حل شده در صورت صلاحدید مدیران تاپیک بسته شود.

تشکر از همه دوستان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری