peyman.pma

درخواست فونت های وب

3 پست در این موضوع

با سلام

دوستان من میخواستم فونت های سایتم رو عوض کنم یدونه فونت رو

بر روی خوذ قالب و فولدرش فونت awesome هست میخواستم فونت جدید رو با همین اسم رو قالب ذخیره کنم تا دردسر نداشته باشم واسه تغییر کد و اضافه کردن فونت و...

ولی فایل فونت رو ندارم !

فونتی که میخوام مثلا همین فونت فارسی انجمن که اسمش رو هم نمیدونم کدوم فونته هم واسه مطلب هم واسه عنوانش

سوال دیگم این بود که اگه من با روش خودم فونت رو عوض کنم کار میکنه آیا ؟ مشکل انگلیسی فارسی پیش نیاد ؟ البته باید رو هاست مجازی چک کنم بعد.

اینم بگم توی قسمتی از قالب سایت google fonts هست ولی من رفتم اونجا همچین فونت جالبی واسه فارسی نبود یا هم من بلد نبودم در کل ممنون میشم راهنماییم کنین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

مشخصات قالبتون ( نام و نام شرکت سازنده و فریم ورک) رو بگید تا اگر امکانش بود ، روش اضافه کردن فونت به قالبتون رو توضیح بدیم.

فونت محتوای انجمن tahoma هست (که نیازی به فایل نداره و روی همه سیستم ها نصبه و فراخوانی میشه) و عنوان هاش یکان ( که نسخه ی اصلاح شدش برای وب در اینترنت و همین انجمن با نام wYekan موجود هست که میتونید سرچ کنید )

این تاپیک هم آموزش + فایل های فونت هاست که میتونه کمکتون کنه : آموزش ویدیویی دستور فونت فیس همراه با نمونه فونتها

از پلاگینی که مهندس هاشم زاده زحمتشو کشیدند هم میتونید استفاده کنید و خیلی راحت فونت دلخواهتون رو به قالب اضافه کنید :

دانلود پلاگین ارس فونت برای افزودن فونت فارسی به قالب

موفق باشید

شرکت smart addons

Sj_icenter

با تشکر از پاسخ از همین هایی که گفتین استفاده میکنم هر نتیجه ای که حاصل شد اعلام میکنم ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری