nahid_R

مشکل با قالب دو زبانه

7 پست در این موضوع

سلام من یه قالب جوملا 3 دو زبانه نصب کردم اول سایت با زبان انگلیسی بالا میومد طبق این آموزش فعال کردن چند زبان در جوملا 3.0 - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی زبان فارسی و انگلیسی رو اضافه کردم

الان سایتم کلا داغون شده راه حلی هست ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام

شما ابتدا باید زبان پیش فرض سایت را روی فارسی قرار بدید و سپس اقدام به نصب زبان دیگر کنید

می تونید آموزش دو یا چندزبانه کردن سایت را در ویدئو زیر ببینید:

ویدئو دو زبانه نمودن سایت

داغون شده یعنی چی؟ سوال شما واضح نیست دوست گرامی.

دقیقا بگین که مشکل چیه بتونیم کاملا راهنمایی کنیم:auau:

مهسا جان ویدیو نیومد آدرسش *** شده اگه میشه آدرس سایت و بدون www و بدون ادامه آدرس فقط نام دامنه شو بنویس ممنونم ازت

محبوبه عزیزم داغون شده یعنی بنر سایت که اصلا نیست هیچ کدوم از مواردی که تو صفحه اصلی بود نیست انگار یکی از صفحات داخلیه هم برای فارسی و هم برای انگلیسی

مهسا جان ویدیو نیومد آدرسش *** شده اگه میشه آدرس سایت و بدون www و بدون ادامه آدرس فقط نام دامنه شو بنویس ممنونم ازت

من فقط لینک ویدئو را قرار دادم ولی لینک صفحه اصلی سایت، لینک زیر است:

آموزش-جوملا-3-دو-زبانه-نمودن-سایت-قسمت-نهم/http://www.*****na.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning

اولش آدرس جومینا دات آی آر هستش که مثل اینکه انجمن بهش حساسه آدرس را فیلتر می کنه اگه آدرس نیومد(آموزش جوملا 3 - دو زبانه نمودن سایت ) را تو گوگل سرچ کن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری