aynalserat

سیستم چت آنلاین با کاربران

1 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

مدتی شاهد بودم که خیلی از دوستان به دنبال سیستمی جهت گفتگوی آنلاین با کاربران خودشون بودند ، امروز من سیستمی رو برای علاقمندان آماده کردم که بتونند به راحتی با کاربران خودشون گفتگو کنند و خدمات پشتیبانی آنلاین دهند سیستم چت آنلاین با کاربران رو فارسی سازی و بهینه کردم و تا جای ممکن مشکلات احتمالی رو رفع کردم .

بعضی از سایت ها نسخه نال شده این سیستم رو منتشر کرده بودند که مشکلات امنیتی داشت که در این نسخه که برای فروش قرار دادم مشکلات اون تاحد امکان مرتفع شده و همچنین نقاط اساسی این سیستم فارسی سازی شدند تا حد امکان جاهای لازم راست چین شده و اینک برای استفاده در اختیار شما قرار دارد .

با استفاده از آن می توانید یک سیستم چت و پشتیبانی آنلاین راه اندازی کنید. این اسکریپت دارای قابلیت هایی نظیر سازگاری با انواع وب سایت های استاتیک ، سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس ، جوملا و دروپال ، سازگاری با انواع موبایل و تبلت ، قابلیت تعریف چندین اپراتور و چت همزمان با چندین مهمان و امکانات دیگر می باشد که در زیر به ان اشاره می کنیم.

برخی امکانات :

1- اسکریپت قابل نصب روی هاست می باشد .

2- فارسی سازی شده ( تقریباً تمام موارد لازم بخش کاربری و مدیریت )

3- رفع مشکلات امنیتی

4- دارای نصب کننده خودکار

5- حجم کم

6- قابلیت ارسال پیغام توسط کاربران در موقع آفلاین بودن کارشناسان

7- رفع مشکلات موجود در نسخه های پیشین

8- سازگاری با انواع مرورگر ها از جمله IE8

9- تعریف بی نهایت اپراتور

10- قابلیت چت همزمان با مهمان ها

11- نمایش پیغام خوش آمد گویی بعد از ورود مدیر

12- سازگاری با انواع موبایل و تبلت

13- قابلیت تنظیم صدا در هنگام ارسال پیغام

14- قابلیت تغییر کلمات (ترجمه) اسکریپت

15- تاریخچه گفتگو ها

16- سیستم مدیریت بسیار زیبا

17-قابلیت استفاده و نصب در انواع وب سایت های استاتیک ، سیستم های مدیریت

18- و …

سایت سازنده : PHP Live Support Chat

قیمت : 20/000 بیست هزار تومان

جهت خرید می توانید از طریق پیام خصوصی و ایمیل aynalserat@gmail.com با بنده در ارتباط باش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی