paria1420

مشكل در كامپوننت k2

4 پست در این موضوع

دوستان من يك ماجول k2 tools توي صفحه ي اصلي وب سايتم دارم كه 10 آيتم آخر اضافه شده از چند catagory رو نمايش ميده. من مي خام وقتي روي اين آيتم ها كليك ميشه توي فقط اطلاعات اون آيتم نمايش داده بشه ولي الان وقتي روش كليك ميكنم انتهاي صفحه اصلي اطلاعاتش نمايش داده ميشه. و اين مشكل رو فقط توي صفحه اصلي دارم. از آدرس موقت زير ميتونيد ببينيد منظورم چيه : Home

توي بقيه پيج ها مشكلي ندارم و فقط توي صفحه اصلي اينجوره.

ممنون ميشم اگه كسي راهنمايي كنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما اگر می خواهید مطالب یک مجموعه در یک صفحه جدید نمایش داده بشود برای آن باید یک لینک یا گزینه منو تعریف کنید

برای این کار یک دسته منوی جدید در قسمت مدیریت منو ها درست کرده و به این دسته منو گزینه های منوی اضافه کنید

مثلا برای دسته منوی جدید یک گزینه منوی مجموعه بلاگ درست کنید و بگویید که مجموعه محصولات را نمایش دهد ( امیدوارم درست کردن مجموعه بلاگ را بلد باشید در k2 هم به همان صورت مطالب جوملا است )

اینجوری هر کس روی لینک ها مجموعه محصولات شما که توسط ماژول درست شده است کلیک کند در صفحه جدیدی آن را مشاهده خواهد کرد

طبیعتا شما چون به مجموعه یا مطالب این دسته منو ندادید از خاصیت های صفحه جهت نمایش ماژول ها استفاده میشه

دوستان من يك ماجول k2 tools توي صفحه ي اصلي وب سايتم دارم كه 10 آيتم آخر اضافه شده از چند catagory رو نمايش ميده. من مي خام وقتي روي اين آيتم ها كليك ميشه توي فقط اطلاعات اون آيتم نمايش داده بشه ولي الان وقتي روش كليك ميكنم انتهاي صفحه اصلي اطلاعاتش نمايش داده ميشه. و اين مشكل رو فقط توي صفحه اصلي دارم. از آدرس موقت زير ميتونيد ببينيد منظورم چيه : Home

توي بقيه پيج ها مشكلي ندارم و فقط توي صفحه اصلي اينجوره.

ممنون ميشم اگه كسي راهنمايي كنه

سلام

شما اگر می خواهید مطالب یک مجموعه در یک صفحه جدید نمایش داده بشود برای آن باید یک لینک یا گزینه منو تعریف کنید

برای این کار یک دسته منوی جدید در قسمت مدیریت منو ها درست کرده و به این دسته منو گزینه های منوی اضافه کنید

مثلا برای دسته منوی جدید یک گزینه منوی مجموعه بلاگ درست کنید و بگویید که مجموعه محصولات را نمایش دهد ( امیدوارم درست کردن مجموعه بلاگ را بلد باشید در k2 هم به همان صورت مطالب جوملا است )

اینجوری هر کس روی لینک ها مجموعه محصولات شما که توسط ماژول درست شده است کلیک کند در صفحه جدیدی آن را مشاهده خواهد کرد

با تشكر از پاسخ شما.

من جوملا فارسي كار نميكنم تمام گزينه هام انگليسيه.ممكنه يه كم بيشتر توضيح بدين؟ منظور شما اينه كه از منوي Menu گزينه Menu Manager و بعدش Add New Menu رو بزنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری