scream1

راهنمایی برای شروع به کار با جوملا میخواستم

16 پست در این موضوع

با سلام

من به تازگی سایتی رو دادم برام طراحی کردن و بر مبنای جوملا هست . 3 تا سوال از عزیزان داشتم .

1 - وقتی سایتی بر مبنای جوملا طراجی میشه چجوری میتونم ازش بکاپ روی سیستم خودم داشته باشم تا اگر مشکلی پیش اومد بتونم از اون استفاده کنم ؟

2 - دومین مطلب اینجاست که به هر سایت هاست مجزا داره ؟ و اگر این طور هست من بایت یوزرنیم و پسورد اون رو ازشون بگیرم ؟

3 - کد های قالب وب سایت که توسز طراح نوشته شدخ گجا سیو میشه تا من بتونم اون ها رو داشته باشم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

من به تازگی سایتی رو دادم برام طراحی کردن و بر مبنای جوملا هست . 3 تا سوال از عزیزان داشتم .

1 - وقتی سایتی بر مبنای جوملا طراجی میشه چجوری میتونم ازش بکاپ روی سیستم خودم داشته باشم تا اگر مشکلی پیش اومد بتونم از اون استفاده کنم ؟

2 - دومین مطلب اینجاست که به هر سایت هاست مجزا داره ؟ و اگر این طور هست من بایت یوزرنیم و پسورد اون رو ازشون بگیرم ؟

3 - کد های قالب وب سایت که توسز طراح نوشته شدخ گجا سیو میشه تا من بتونم اون ها رو داشته باشم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

درود !

1- از طریق هاست هم میتونید این کار رو انجام بدید ، اما جوملا افزونه ای داره به اسم Akeeba Backup که این کار رو انجام میده.

2- میتونه مجزا هم نباشه (ادون دومین) اما قاعدتا باید طراح سایت برای شما هاست جدا تهیه کنه و به خودتون واگذار کنه. باز بستگی به طراح سایت و قرارداد و قوانینش داره.

3- اگر دسترسی به هاست و فایل ها رو به شما بده ، میتونید از پوشه templates جوملا و پوشه مربوط به قالب خودتون ، به سورس قالب دسترسی داشته باشید

موفق باشید

شما میتونید یک هاست تهیه کنید و کلی روی آن سایت ایجاد کنید . اگر کمکی هم لازم بود درخدمتیم دوست عزیز

ممنون دوستان . سوال دیگه ای داشتم و اون این هست که نصب صحیح افزونه ها به چه صورت هست و ایا نصب افزونه ها ممکنه باعث بر هم ریختن قالب بشه ؟

ممنون دوستان . سوال دیگه ای داشتم و اون این هست که نصب صحیح افزونه ها به چه صورت هست و ایا نصب افزونه ها ممکنه باعث بر هم ریختن قالب بشه ؟

برای نصب افزونه ها ، در خبش مدیریت ، منوی افزونه ها ، به مدیریت افزونه ها برید و بر اساس روش های موجود ( آپلود فایل / لینک / پوشه در هاست ) افزونه رو نصب کنید که شاید بشه گفت راحت ترینش آپلود فایل باشه. بعد بسته به نوع افزونه ، مدیریت می کنید.

افزونه ممکنه باعث بهم ریختن قالب هم بشه ، تداخل css و jquery نمونه هایی ازش هست.

اگر بعد از نصب افزونه ای به مشکلی خوردید در انجمن مطرح کنید ، در حد توانمون بهتون کمک می کنم

برای نصب افزونه ها ، در خبش مدیریت ، منوی افزونه ها ، به مدیریت افزونه ها برید و بر اساس روش های موجود ( آپلود فایل / لینک / پوشه در هاست ) افزونه رو نصب کنید که شاید بشه گفت راحت ترینش آپلود فایل باشه. بعد بسته به نوع افزونه ، مدیریت می کنید.

افزونه ممکنه باعث بهم ریختن قالب هم بشه ، تداخل css و jquery نمونه هایی ازش هست.

اگر بعد از نصب افزونه ای به مشکلی خوردید در انجمن مطرح کنید ، در حد توانمون بهتون کمک می کنم

نصب قالب چه ربطی به قالب داره که بهم بریزه مگر گرافیک هست .

ممنون دوست عزیز

سوال دیگه ای داشتم و اون این هست که قسمت تایپ مطالب من اصلا قسمت ادیت مثل انتخاب اندازه فونت یا راست چین کردن و یا انتخاب های دیگه نداره چه جوری میتونم خودم این رو اضافه کنم به ادیتورم . من دسترسی به هاست ندارم فقط تو مدیریت جوملا خودم هستم

به مدیریت پلاگین ها برید . وارد تنظیمات پلاگین tinyMce بشید . نوع ویرایشگر رو روی توسعه یافته قرار بدید مشکلتون حل میشه

قرار روی توسغه یافته دادم اما باز هم همون اخ اومد .

اینم اخطارش :

یک خطا رخ داده است .

0 DateTime::__construct(): Failed to parse time string (777-01-0-1276 16:06:42) at position 12 (6): Unexpected character

. کاریش می شه کرد ؟

قرار دادم روی توسعه یافته. اما باز هم همون اخطار اومد .

اینم اخطارش :

یک خطا رخ داده است .

0 DateTime::__construct(): Failed to parse time string (777-01-0-1276 16:06:42) at position 12 (6): Unexpected character

. کاریش می شه کرد ؟

تاریخ مشکل داره

فایل زبان فارسی از سایت جوملا جهانی دانلود مجدد نصب کنید

یا زبان بخش مدیریت را انگلیسی کنید بعد مطلب درج کنید

راه ساده تری برای حل این مشکل نیست ؟

روش های گفته شده سخته ?

زبان مدیریت رو انگلیسی کنید و یا زبان فارسی جوملا رو آپدیت کنید به آخرین نسخه :|

درست می فرمایید . زبان رو انگلیسی این اخطار حل می شه اما تو زبان فارسی میخوام حل شده باشه این موضوع . لطفا میفرمایید چه جوری زبان فارسی جوملا رو به اخرین نسخه فارسی آپدیت کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری